Ново -25% Сетот на убавината

СЕТОТ НА УБАВИНАТА на Dr.Viton ЌЕ ГИ ИЗБРИШЕ БРЧКИТЕ од ТВОЕТО ЛИЦЕ 

Ако ги проба сите креми против брчки и конечно се увери дека со крема не се бришат брчките од твоето лице, ТОГАШ е време вистински да го подмладиш твоето тело и твоето лице БИДЕЈЌИ УБАВИНАТА СЕ НЕГУВА ОДВНАТРЕ и ОДНАДВОР.

Повеќе не си задоволна како изгледа твојата кожа... многу брчки одеднаш се појавија на твоето лице, кожата не ти е еластична и сјајна како порано, а забележуваш и некои ситни дамки.

РЕШИ ГО ПРОБЛЕМОТ СО БРЧКИТЕ ВО 2 ЧЕКОРИ:

Чекор бр.1: Испеглај ги брчките со само една доза колаген дневно.
Dr.Viton - Collagen + C се колагенски ампули (се пие по 1 ампула на ден) кои се неопходни во процесот на подмладување на твоето тело и твојата кожа.

Како што старееме, колагенот има тенденција да се намали, а тоа ја намалува еластичноста на кожата, што резултира со брчки, груба и сува кожа, старечки дамки и флеки. 


Со една ампула Dr.Viton - Collagen + C  на ден веќе си на пола пат во борбата против брчките...

СЛЕДЕН ЧЕКОР -> Надворешно негување и заштита на твојата кожа со Dr.Viton - Vitamin C Serum

ВРЕМЕ Е ТВОЈАТА КОЖА ДА ЗАБЛЕСКА ПОВТОРНО!

Чекор бр.2: Измазни ги брчките, врати го сјајот и енергијата на твојата кожа. Заборави на здодевните дамки и хиперпигментацијата… ТВОЈАТА КОЖА НЕКА БЛЕСНЕ ВО ПОЛН СЈАЈ со Dr.Viton - Vitamin C Serum.

Dr.Viton - Vitamin C серумот:

- Стимулира создавање на колаген со што ја прави кожата помазна и без брчки
- Ја осветлува кожата и го враќа младешкиот сјај
- Ги отстранува темите флеки на кожата и го прави тенот рамномерен
- Го успорува стареењето на кожата предизвикано од оксидативниот стрес и штетното влиајние на слободните радикали
- Ја хидрира кожата и ја зголемува влажноста


Со Dr.Viton - Vitamin C Serum и Dr.Viton - Collagen + C.... ВИСТИНСКИ...  ЕДНАШ ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГИ ПОБЕДИШ БРЧКИТЕ!

Сетот на убавината / 5 ампули по 10 мл. + 30 ml

Ако ги проба сите креми против брчки и конечно се увери дека со крема не се бришат брчките од твоето лице, ТОГАШ е време вистински да го подмладиш твоето тело и твоето лице БИДЕЈЌИ УБАВИНАТА СЕ НЕГУВА ОДВНАТРЕ и ОДНАДВОР.

  • 1,190 ден.
  • 890 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Иновативна формула која содржи природни пигменти и уникатен спој на витамини, минерали, антиоксидант..
590 ден.

Dr. Viton - M-jet -27%
Dr Viton M-JET потентна формула исклучително моќна за машката сила, енергија и активност. Природен д..
950 ден. 690 ден.

Што е Л- карнитин и од каде потекнува? Карнитин е симбиоза, биосинтеза на аминокиселините лизин и..
359 ден.

Селенот е моќен минерал кој се внесува во телото преку храна и му е потребен на телото само во траго..
189 ден.

Што е Коензим Q10? Веќе подолго време луѓето живеат во заблуда дека единствената употреба на коен..
355 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

МОЌЕН РЕГЕНЕРАТИВЕН СЕРУМ Dr. Viton SWISS APPLE Stem Cell СЕРУМ содржи активни биолошки состојки ..
890 ден.

Dr. Viton - Collagen + C Ново
Колагенот е структурата на целото тело. Најзастапениот протеин во човековото тело е колагенот. Toj о..
300 ден.

Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum Ново
Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum е вистински избор доколку на вашата кожа и треба комплетна длабинс..
929 ден.