Ново Dr. Viton - Collagen + C

Dr. Viton - Collagen + C / 5 ампули по 10 мл.


  • 300 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Revuele Slim&Detox  -  Hot + Cold Ново
ЗБОГУВАЈ СЕ СО ЦЕЛУЛИТОТ со ТОЛПО - ЛАДНО ефект, СПИЈTE и СЛАБЕЈТЕ со Revuele - Hot+Cold Rev..
600 ден.

Dr.Viton Vitamin - C Eye Mask за ревитализација на кожата околу очите 1. Го активира колагенот ко..
95 ден.

ПОСАКУВАШ УБАВА КОЖА БЕЗ НЕПРИЈАТЕН СЈАЈ, МИТЕСЕРИ И АКНИ? ПОТРЕБНО ТИ Е РЕШЕНИЕ КОЕ ЌЕ ГИ „О..
390 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

МОЌЕН РЕГЕНЕРАТИВЕН СЕРУМ Dr. Viton SWISS APPLE Stem Cell СЕРУМ содржи активни биолошки состојки ..
890 ден.

Слабеење и инстант детоксификација на твоето тело со неодоливата крема, најдобриот избор против масн..
600 ден.