Сетот на убавината (Collagen + C Serum) / 5 ампули по 10 мл. + 30 ml

Купоните за попуст кој ги добивате на Тркалото не се пресметуваат на производи на попуст!

  • 1,190 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

МОЌЕН РЕГЕНЕРАТИВЕН СЕРУМ Dr. Viton SWISS APPLE Stem Cell СЕРУМ содржи активни биолошки состојки ..
890 ден.

Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum -26%
Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum е вистински избор доколку на вашата кожа и треба комплетна длабинс..
929 ден. 690 ден.

Dr. Viton - Сет од Серуми Ново -50%
ОВАА ПОНУДА Е 1+1 ГРАТИС. СО ОВАА ПОНУДА ДОБИВАТЕ ВКУПНО 2 СЕРУМА ..
1,780 ден. 890 ден.