Ново Супер моќно дуо против акни и лузни

ДАЛИ САКАШ ДА СЕ ОСЛОБОДИШ ОД АКНИТЕ И ЛУЗНИТЕ ОД ТВОЕТО ЛИЦЕ?

Уживај во убавината на твојата кожа и РЕШИ ГО ПРОБЛЕМОТ ЕДНАШ ЗАСЕКОГАШ!
Dr. Viton ти го претставува НАЈМОЌНИОТ КОМПЛЕТ составен од VITAMIN - C SERUM и SERRAPEPTASE кој ќе ги избрише акните и лузните од твоето лице ЕДНАШ ЗАСЕКОГАШ!
ЕДНОСТАВНО...  ЌЕ ГИ ИЗБРИШЕ АКНИТЕ И ЛУЗНИТЕ ОД ТВОЕТО ЛИЦЕ!

Dr. Viton Vitamin-C СЕРУМ, најпрво со својата витаминска моќ помага во побрзо сушење на акните, зараснување на раните и белеење на флеките, а благодарение на збогатениот состав на овој серум со органска алое вера вашата кожа ќе добие антибактериска заштита од повторна појава на нови акни.

Dr.Viton Serrapeptase – ензим од пеперутка, буквално ќе ја „изеде“ секоја лузна од твоето лице и ќе го намали воспалениeто. Твојата кожа со Серапептазе ќе добие комплетно нова шанса за „нов живот“. Dr.Viton Serrapeptase го „раствора“ само мртвото ткиво (оштетеното ткиво од акните), оставајќи го само живото ткиво кое го обновува епидермисот и на твојата кожа повеќе ќе нема траги од лузни. 

ЗБОГУВАЈ СЕ СО АКНИТЕ и ЛУЗНИТЕ и ОСЛОБОДИ ЈА ТВОЈАТА УБАВИНАТА!

Супер моќно дуо против акни и лузни / 30 капсули + 30 ml

Dr. Viton ти го претставува НАЈМОЌНИОТ КОМПЛЕТ составен од VITAMIN - C SERUM и SERRAPEPTASE кој ќе ги избрише акните и лузните од твоето лице ЕДНАШ ЗАСЕКОГАШ!

  • 1,580 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

NATURE ESSENTIAL Масло од лук Го штити срцето Делува против дијабетес Го стимулира растот ..
230 ден.

Вистинскиот јапонски „зен“ на човековиот организам: Може да помогне при заболување..
289 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

Dr. Viton - Noir -26%
ПОСАКУВАШ УБАВА КОЖА БЕЗ НЕПРИЈАТЕН СЈАЈ, МИТЕСЕРИ И АКНИ? ПОТРЕБНО ТИ Е РЕШЕНИЕ КОЕ ЌЕ ГИ „О..
390 ден. 290 ден.

Dr. Viton - Магнезан-Б6 Помага при нервоза, раздразливост, блага анксиозност, нарушен сон и грчев..
199 ден.

Што е Коензим Q10? Веќе подолго време луѓето живеат во заблуда дека единствената употреба на коен..
355 ден.

го подобрува расположението и го намалува стресот го зголемува имунитетот, се бори против бакте..
369 ден.

ГО НАМАЛУВА НИВОТО НА ХОЛЕСТЕРОЛ, ЛИПИДИТЕ И ШЕЌЕРОТ, ГО ОДМАСТУВА ЦРНИОТ ДРОБ, ГО ЗАБРЗУВ..
289 ден.

Nature Essential – Калциум, Магнезиум, Цинк Додека калциумот ги заштитува коските и ја конт..
390 ден.

Ослабете и скортете го апетитот! Стоп за вишокот килограми! Стоп за масните наслаги! Стоп ..
479 ден.