Ново -30% Dr. Viton - Serrapeptase и Noir

Dr. Viton - Serrapeptase и Noir / 30 капсули + 60 мл

Dr. Viton - Noir и Serrapeptase моќен тандем за совршено убава кожа!

  • 1,140 ден.
  • 798 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

ЗБОГУВАЈ СЕ СО ЦЕЛУЛИТОТ со ТОЛПО - ЛАДНО ефект, СПИЈTE и СЛАБЕЈТЕ со Revuele - Hot+Cold Rev..
600 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

Dr.Viton Vitamin - C Eye Mask за ревитализација на кожата околу очите 1. Го активира колагенот ко..
110 ден.