Auron TMB 1112

2,500 ден

Апарат за мерење на крвен притисок

Availability: Потрошено

Опис

AURON TMB1112 – Апарат за мерење на притисок

Аурон апаратите се нова генерација кои мерењето на крвниот притисок го прават поудобно.

Нова технологија која го мери вашиот притисок додека самата манжетна се пумпа што овозможува брзо, пријатно и прецизно мерење.

Со напредниот детектор на неправилен пулс Аурон апаратите се нова серија креирани да ви овозможат да го контролирате притисокот на лесен и едноставен начин.

Одберете го AURON TMB1112 – Апарат за мерење на притисок и отворете ново поглавје и грижа за сопственото здравје.

– Модел НАДЛАКТИЦА
– Го мери притисокот додека ја пумпа манжетната што е побрзо и поточно
– Голем екран и броеви – SZO* индикатор за ризик
– Меморија (60 резултати)
– Индикатор за неправилен срцев ритам
– Голема манжетна 22 – 42cm

Гаранција 3 години

Во нашата палета на апарати за мерење на крвен притисок се и следниве апарати Auron Easy LS 808 (Надлактичен модел) и Auron TMB 1117 (за Зглоб)

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

20 искуства за Auron TMB 1112

5 ѕвезди
95%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
5%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Жаклина Манасиевска (потврден корисник)

  Предобар апарат

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Slobodanka S. (потврден корисник)

  Za pocetok, odlicen!

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Maja Stojanova (потврден корисник)

  odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Igor (потврден корисник)

  Odlicen aparat

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 5 out of 5

  Сузана Ангелова (потврден корисник)

  Odlicen aparat.

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 5 out of 5

  Darko Ilijev (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, ednostaven i prakticen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Hristina Vidanovska (потврден корисник)

  Засега прецизен

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 5 out of 5

  Vlatko ilievski (потврден корисник)

  aparatot e kako vo opisot. dobien na vreme i so popust

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  biljana salamovska (потврден корисник)

  Domasen lekar ☺☺☺☺😊😊😊😊

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 3 out of 5

  Blazhe Arsov (потврден корисник)

  Доцнете со доставата, уредот го чекаме околу 10тина дена а може и повеќе, вусшност заборавив дека го нарачав.

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  Супер апарат

  Дали мислењето ви помогна?
 13. 5 out of 5

  Vasko M. (потврден корисник)

  Najdobri ste

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 5 out of 5

  Toni Jovcevski (потврден корисник)

  Super e aparatot

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Aleksandra Jovcevska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super se proizvodite,zadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  Владимир Л. (потврден корисник)

  Одличен апарат. Брза достава. Препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
 18. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 5 out of 5

  Dragi (потврден корисник)

  Brza dostava, i zadovolni od proizvodite

  Дали мислењето ви помогна?
 20. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: