Bioferril

Bioferril

310 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

1 искуство за Bioferril

5 ѕвезди
100%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
  1. 5 out of 5

    Branko Naumoski (потврден корисник)

    Совршен препарат

    0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Iron – 14mg
Zinc – 12mg
Copper – 500μg
Folic Acid – 100μg
Vitamin B12 – 5μg
Vitamin B6 – 1mg
Vitamin C – 80mg
Niacin (Vitamin B3) – 10mg
Biotin – 70μg
Thiamine (Vitamin B1) – 0,5mg
Bioperine – 3 mg
Pantothenic acid (Vitamin B5) – 3mg

Препорачана доза: Како диететски производ се зема по 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: