Ново -25% Сетот на убавината

Сетот на убавината / 5 ампули по 10 мл. + 30 ml


  • 1,190 ден.
  • 890 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Dr.Viton Vitamin - C Eye Mask -30%
Dr.Viton Vitamin - C Eye Mask за ревитализација на кожата околу очите 1. Го активира колагенот ко..
95 ден. 67 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum -30%
Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден. 623 ден.

Dr. Viton - Apple Stem Cell Serum -30%
МОЌЕН РЕГЕНЕРАТИВЕН СЕРУМ Dr. Viton SWISS APPLE Stem Cell СЕРУМ содржи активни биолошки состојки ..
890 ден. 623 ден.

Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum Ново -30%
Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum е вистински избор доколку на вашата кожа и треба комплетна длабинс..
929 ден. 650 ден.