Ново -30% Dr. Viton - Collagen + C

Dr. Viton - Collagen + C / 5 ампули по 10 мл.


  • 300 ден.
  • 210 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum Ново -30%
Dr. Viton - Hyaluronic Acid Serum е вистински избор доколку на вашата кожа и треба комплетна длабинс..
929 ден. 650 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum -30%
Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден. 623 ден.

Dr. Viton - Apple Stem Cell Serum -30%
МОЌЕН РЕГЕНЕРАТИВЕН СЕРУМ Dr. Viton SWISS APPLE Stem Cell СЕРУМ содржи активни биолошки состојки ..
890 ден. 623 ден.

Revuele Slim&Detox  -  Fat Burner -30%
Слабеење и инстант детоксификација на твоето тело со неодоливата крема, најдобриот избор против масн..
600 ден. 420 ден.

Revuele Slim&Detox  -  Hot + Cold Ново -30%
ЗБОГУВАЈ СЕ СО ЦЕЛУЛИТОТ со ТОЛПО - ЛАДНО ефект, СПИЈTE и СЛАБЕЈТЕ со Revuele - Hot+Cold Rev..
600 ден. 420 ден.