Bronzan

750 ден

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Bio Bronzan (капки)

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

14 искуства за Bronzan

 1. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod, toplo go preporacuvam, go koristam veke 4ta godina

 2. 5 out of 5

  Gabriela Manevska (потврден корисник)

  Seuste sum na pocetokot nemam temna boja no se nadevam deka naskoro ke imam nekoja pigmentacija

 3. 3 out of 5

  Ana Manevska (потврден корисник)

  Seuste ne sum pocnala da go koristam

 4. 5 out of 5

  Hildegarda Tomoska (потврден корисник)

  Proizvodot go zemav za prv pat se nadevam na dobar rezultat

 5. 5 out of 5

  Ангела А. (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen, a dostavata bese mnogu brza. Povtorno ke naracam.

 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍

 7. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  exstra

 8. 5 out of 5

  Angela Gashovska (потврден корисник)

  Proizvodot e fenomenalen rezultatite se zabelezuvaat posle podolga upotreba no se neminovni i go preporacuvam na sekoja devojka koja se grizi za svojata koza da izgleda besprekorno

 9. 5 out of 5

  Kristina Januseva (потврден корисник)

  predobri i prebrzi bravos

 10. 4 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го користам прв пат, не знам ни што очекував. Ефектите нахнадно веројатно ќе ги видам 🙂

 11. 4 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Бидете упорни

 12. 5 out of 5

  Драгана Стошиќ (потврден корисник)

  Iskreno iznenadena sum od efektot, bidejki imam mnogu svetla boja na koza, a posle 2 i pol meseci veke se primetuva razlika. Ja sum zadovolna od bronzanot i seuste go koristam.

 13. 4 out of 5

  Snezana Milanovska (потврден корисник)

  Mislam deka e dobar proizvod i dava rezultati

 14. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  bravo za izumitelot


Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Betacarotene – 7mg
Licopen – 3mg
Lutein – 3mg
Zeaxantin – 1mg
L-tyrosine – 50mg
Niacin (Vitamin B3) – 10mg
Vitamin C – 80mg
Curcuma longa extract – 20mg
Copper Gluconate – 0.5mg
Sodium Selenite – 30mcg.

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: