Bronzan

750 ден

Погледни сметка

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Bio Bronzan (капки)

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

42 искуства за Bronzan

4,6
Based on 42 reviews
 1. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Se e super, se dodeka ne vlegov vo more, vo kombinacija so sol izleguva bojata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Адриана (потврден корисник)

  Со помош на овој производ, за прв пат се изложувам на сонце без последици за мојата кожа, добив кафеав тен без предходно мојата кожа да биде црвена.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 1 out of 5

  Aleksandar Delov (потврден корисник)

  Nema efekt na mene iako gi ispiv site tableti.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Maja N. (потврден корисник)

  Одличен е, подмладува, благо ја потемнува кожата на целото тело и лицето и кога воопшто не сте изложени на сонце..
  Со само малку сончање во денот, веќе добив изузетно бронзен тен како да сум била долг период на сонце. ЗАШТИТУВА!!
  Веќе ја привршувам првата доза и ќе си нарачам уште една.
  Благодарна сум ви за квалитетот на производите.
  Со почит, Маја!
  💖

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  odlicen proizvod , treba da se koristi 1 mesec minimum za da vidite efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Irena (потврден корисник)

  Со 1 кутивче и изложување на сонце нозете не ми се бели како сирење 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Maja Arsenova (потврден корисник)

  Se uste go nemam koristeno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Снежана М. (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Adrijana Maneva (потврден корисник)

  seuste go nemam iskoristeno, se nadevam na odluchni rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Betacarotene – 7mg
Licopen – 3mg
Lutein – 3mg
Zeaxantin – 1mg
L-tyrosine – 50mg
Niacin (Vitamin B3) – 10mg
Vitamin C – 80mg
Curcuma longa extract – 20mg
Copper Gluconate – 0.5mg
Sodium Selenite – 30mcg.

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: