Bronzan

750 ден

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Bio Bronzan (капки)

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

17 искуства за Bronzan

4,7
Based on 17 reviews
Showing 3 of 17 reviews (4 star). See all 17 reviews
 1. 4 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го користам прв пат, не знам ни што очекував. Ефектите нахнадно веројатно ќе ги видам 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 4 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Бидете упорни

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 4 out of 5

  Snezana Milanovska (потврден корисник)

  Mislam deka e dobar proizvod i dava rezultati

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Betacarotene – 7mg
Licopen – 3mg
Lutein – 3mg
Zeaxantin – 1mg
L-tyrosine – 50mg
Niacin (Vitamin B3) – 10mg
Vitamin C – 80mg
Curcuma longa extract – 20mg
Copper Gluconate – 0.5mg
Sodium Selenite – 30mcg.

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: