Bronzan

750 ден

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Bio Bronzan (капки)

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

15 искуства за Bronzan

4,7
Based on 15 reviews
Showing 11 of 15 reviews (5 star). See all 15 reviews
 1. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod, toplo go preporacuvam, go koristam veke 4ta godina

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Gabriela Manevska (потврден корисник)

  Seuste sum na pocetokot nemam temna boja no se nadevam deka naskoro ke imam nekoja pigmentacija

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Hildegarda Tomoska (потврден корисник)

  Proizvodot go zemav za prv pat se nadevam na dobar rezultat

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Ангела А. (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen, a dostavata bese mnogu brza. Povtorno ke naracam.

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  exstra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Angela Gashovska (потврден корисник)

  Proizvodot e fenomenalen rezultatite se zabelezuvaat posle podolga upotreba no se neminovni i go preporacuvam na sekoja devojka koja se grizi za svojata koza da izgleda besprekorno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Kristina Januseva (потврден корисник)

  predobri i prebrzi bravos

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Драгана Стошиќ (потврден корисник)

  Iskreno iznenadena sum od efektot, bidejki imam mnogu svetla boja na koza, a posle 2 i pol meseci veke se primetuva razlika. Ja sum zadovolna od bronzanot i seuste go koristam.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  bravo za izumitelot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Дејан (потврден корисник)

  Сите ме прашуваат…кај си се исунчал толку 😀

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Betacarotene – 7mg
Licopen – 3mg
Lutein – 3mg
Zeaxantin – 1mg
L-tyrosine – 50mg
Niacin (Vitamin B3) – 10mg
Vitamin C – 80mg
Curcuma longa extract – 20mg
Copper Gluconate – 0.5mg
Sodium Selenite – 30mcg.

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: