Dr. Viton – CLA

490 ден

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!


 

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

104 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 5 out of 5

  Gjorgji Kostovski (потврден корисник)

  top proizvod

  35 од 41 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Aleksandar Zafirovski (потврден корисник)

  odlicni

  16 од 21 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  14 од 17 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  JASMINA Stavrova (потврден корисник)

  Odlicen!

  11 од 14 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Marija A. (потврден корисник)

  Топ 🙂

  9 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  3 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 5 out of 5

  Teodora Zlatanovska (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од производите и од брзината на достава.

  5 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Jasmina Boskovska (потврден корисник)

  Super proizvod

  3 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 3 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Seuste go koristam, pa ke vidime za odbos na rezultati kako ke se pokaze

  7 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 5 out of 5

  Mare Miceva (потврден корисник)

  Sega pocnav so upotreba ce vidime

  3 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 5 out of 5

  Janko I. (потврден корисник)

  Zadovolen od proizvodot

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 14. 4 out of 5

  simona gjorgjeska (потврден корисник)

  Добар произвон но рано е да кажам за ефект

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 15. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, imate mn poveke energija i gubite kg vo isto vreme

  8 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 16. 5 out of 5

  Sara Stojanoska (потврден корисник)

  Super

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 17. 5 out of 5

  Andrijana M. (потврден корисник)

  Одличен препарат, ефикасен и лесен за употреба!!!

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 18. 5 out of 5

  olga (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 4 out of 5

  Elisaveta Kolevska (потврден корисник)

  /

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 20. 1 out of 5

  Dragan Stojkovski (потврден корисник)

  Sto da vi kazam, kakva ocenka da dadam koga uste od 07.05. ja cekam narackata koja se uste ne e pristignata od neznam koi pricini. Prethodnata naracka koja ne bese platena so karticka pristigna naredniot den (spirulina) a ovaa ja plativ so karticka i cekam edna nedela za dostava.

  7 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 21. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna od proizvodite I on linge uslugata

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 22. 5 out of 5

  Aleksandra Ilievska (потврден корисник)

  Супер, и многу брза достава 🙂

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 23. 5 out of 5

  Aleksandar (потврден корисник)

  Super proizvod *

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 24. 4 out of 5

  Borche Mircheski (потврден корисник)

  Samo sto go dobiv…rano e da kazeme bilo sto za nego :)…pretpostavuvam deka e dobar kako i ostanatite

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 25. 5 out of 5

  Olivera (потврден корисник)

  Производот ќе го оценам со чиста петка бидејќи иако сум на само 5-та капсула веќе можам да го видам ефектот. Можеби ова е резултат на тоа што веќе втор месец ја користам и Гарсинија Камбоџа па поради тоа ефектот е веднаш воочлив не би знаела…Но, повеќе од задоволна сум. Досега имам нарачано неколку пати Ваши производи и имам само пофални зборови за Вашата професиналност која ја согледувам преку брзата достава, како и можностите за добивање на попусти. Ви благодарам за тоа.

  11 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 26. 3 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  1.Да споделам искуство за произвотод е навистина прерано, го користам точно 7 дена.
  2.Имам забелешка околу описот на производот, начинот на конзумирање ( пред јадење , по јадење) ништо немате наведено , освен што сте навеле да се пие по 1 капсула на ден.
  * Ви ѕвонев упорно на Вашиот контакт телефон , да добијам подетални информации но никој не се јавуваше .

  18 од 18 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 27. 5 out of 5

  Anita Angelevska (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 28. 5 out of 5

  maja Blazevska (потврден корисник)

  Zadovolna od postignatiot rezultat,posle 7 dnevna upotreba Bez Nikakva fizicka aktivnost I promena vo ishranata namaliv 1.75kg

  5 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 29. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  VO TEK SUM SO PIENJETO

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 30. 5 out of 5

  Aleksandra Hambova (потврден корисник)

  Super proizvod kako I site drugi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 31. 5 out of 5

  Ljupce Georgiev (потврден корисник)

  Ok

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 32. 4 out of 5

  Radica (потврден корисник)

  👌🏼

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 33. 4 out of 5

  Riste Jovanov (потврден корисник)

  Dobro

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 34. 4 out of 5

  Velika (потврден корисник)

  Proizvodot mi se dopaga,no se uste ne sum gi dobila posakuvanite rezultati.Sigurno treba da se koristi podolg period

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 35. 4 out of 5

  Lence Mancevska (потврден корисник)

  Сеуште очекувам резултати

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 36. 4 out of 5

  Venko Mitrovski (потврден корисник)

  mislam deka preparatot e ok

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 37. 5 out of 5

  Билјана Касапинова (потврден корисник)

  Odlicni se ke prodolzam da gi pijam

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 38. 5 out of 5

  Elena Stojanovska (потврден корисник)

  Супер

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 39. 5 out of 5

  Emina S. (потврден корисник)

  Go preporacuvam

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 40. 5 out of 5

  Ivana Dejanovska (потврден корисник)

  Super e

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 41. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум 😊

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 42. 5 out of 5

  Tamara P. (потврден корисник)

  Rano e da kazam za mislenje ama site sto gi 4itav bea pozitivni

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 43. 5 out of 5

  Александра (потврден корисник)

  Одлични

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 44. 5 out of 5

  stojanka (потврден корисник)

  Добар производ меѓудругото и за да помигне во намалување на вишокот килограми

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 45. 4 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  До витка линија и ослободување на вишокот масти без напор….

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 46. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  Apchinjata sega za sega mi deluvaat so edno pakovanje simnav 3 kilogrami.

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 47. 5 out of 5

  Simona (потврден корисник)

  Odlicni se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 48. 5 out of 5

  Teodora (потврден корисник)

  Odlicen proizvodd 😄

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 49. 5 out of 5

  Natasa Kostadinoska (потврден корисник)

  Preubavi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 50. 5 out of 5

  Даниел (потврден корисник)

  Добар производ и дава вистински резултати!

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 51. 5 out of 5

  Aleksandar Spasovska (потврден корисник)

  Odlicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 52. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 53. 5 out of 5

  Marinella (потврден корисник)

  Супер производ

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 54. 5 out of 5

  Natasa Nasevska (потврден корисник)

  Zadovolna sum od site proizvodi so sum gi dobila od vasata paleta😀

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 55. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prijatne vkus, zdravi, korisni

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 56. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 57. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Idealno za topenje na masnite naslagi od teloto bes sportuvanje.Jas licno samo so peshacenje i so CLA go namaliv obemot na strukot

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 58. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 59. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Делува сигурно, но ваљда треба да помине време за уште повеќе да се видат резултатите.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 60. 5 out of 5

  Sneze Gorgievska (потврден корисник)

  Презадоволна сум од производот.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 61. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Ima rezultati

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 62. 5 out of 5

  Бојана (потврден корисник)

  Super proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 63. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prvo ne se primetuva mnogu razlika dokolku ne se hranite malku pozdravo i nemate fizicka aktivnost.. no dokolku go pravite se ova mesheto ke go snema😂

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 64. 5 out of 5

  Tina I. (потврден корисник)

  Tina

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 65. 1 out of 5

  Biljana Petrova (потврден корисник)

  CLA ne mi pomogna vo namaluvanjeto na kg,ne znam kolku e potrebno da se ispijat apcinja za da ima efekt.Na samata opakovka pisuva da se pijat po 2,a vo nekoi komentari od vasa strana predlagate po 1-na.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 66. 3 out of 5

  Viktorija Murgoska (потврден корисник)

  Nema nekoj posebni rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
 67. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nikakov efekt,kompletno razocaruvacki. Posle celo pakuvanje nishto poinaku od pred toa. Se postavuva prashanje shto I dali neshto navistina ima vo kapsulite

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 68. 4 out of 5

  Jovan Aleksovski (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 69. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Со здрав начин на исхрана има ефект и тоа многу.Ви го препорачувам.Поздрав

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 70. 5 out of 5

  Elizabeta Radulovic (потврден корисник)

  So edno pakovanje oslabnav 3 kg

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 71. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  CLA e odlicen proizvod. Go koristam dve nedeli i so balansirana ishrana, uspeav da namalam 3 kg. Se cuvstvuvam odlicno.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 72. 5 out of 5

  Cvetanka Stoilkovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod za dobra cena

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 73. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го порачувам веќе неколку пати, супер.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 74. 5 out of 5

  Земир Демироски (потврден корисник)

  Super se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 75. 5 out of 5

  Viktorija S. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 76. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 77. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  nema nikakvi rezultati i pokraj toa sto se vnimava strogo na ishranata i konstatno se vezba

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 78. 5 out of 5

  Mirjana (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од овој препарат. Во комбинација со диета од 21 ден постигнав одличен резултат во намалување на килограмите.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 79. 5 out of 5

  Aneta G. (потврден корисник)

  Производот ми ја зголемува енергијата, се чувствувам добро, меѓутоа не влијае на намалување на телесната тежина

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 80. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Proizvodot e super. Se upotrebuva edna gelna tableta pred trening ili bilo kakva fizicka aktivnost. Predizvikuva mnogu potenje na sekoj del od teloto i dava energija.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 81. 5 out of 5

  Maja Atanasova (потврден корисник)

  Odlicni

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 82. 5 out of 5

  Gurgica V. (потврден корисник)

  Odlicni se namaliv 6kg od edno pakuvanje

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 83. 5 out of 5

  Martin Sokolovski (потврден корисник)

  /

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 84. 1 out of 5

  Goce Ljondovski (потврден корисник)

  Neefikasni ni malku

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 85. 1 out of 5

  Ivana (потврден корисник)

  Za zal, ne zabelezav nikakvi promeni od proizvodot.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 86. 3 out of 5

  Hristina (потврден корисник)

  Iskreno nema vo kilaza nekoj efekt, vo obem ima nesto ama i vozam tocak i pripazuvam na ishrana

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 87. 5 out of 5

  Afrodita Todorovska (потврден корисник)

  Sekogas odgovorni a proizvodite odlicni… Blagodarime sto postoite za nas💋

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 88. 5 out of 5

  Jule Ilievska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 89. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 90. 2 out of 5

  Наташа (потврден корисник)

  Можеби кратко време ги коростам, досега не гледам некој ефект

  Дали мислењето ви помогна?
 91. 4 out of 5

  Ivana Maksimova (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
 92. 1 out of 5

  Mensur (потврден корисник)

  Produktot nema efekti

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 93. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni!

  Дали мислењето ви помогна?
 94. 5 out of 5

  Daniela Temelkovska (потврден корисник)

  Najprvo besprekorna sorabotka…a proizvodot No.1…🙂

  Дали мислењето ви помогна?
 95. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 96. 2 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Додека ги пиев повеќе внимавав и на исхраната. Наместо да ослабам значително се поправив. Не сфатив зошто служат. Можно ли е од нив да се здебелив?

  Дали мислењето ви помогна?
 97. 5 out of 5

  Jana (потврден корисник)

  Ги користам една година и навистина има ефект,само треба редовно да се зема од капсулите,а немам зголемување на килажата!!!

  Дали мислењето ви помогна?
 98. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nisto specijalno.

  Дали мислењето ви помогна?
 99. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 100. 5 out of 5

  Sofija Miteva (потврден корисник)

  Najdobrii

  Дали мислењето ви помогна?
 101. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 102. 5 out of 5

  Гордана Велевска (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 103. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Прекрасен производ и дава резултати

  Дали мислењето ви помогна?
 104. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Засега добро делуваат, но сеуште го користам во комбинација со физичка активност и здрава исхрана.

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: