Dr. Viton – CLA

490 ден

Погледни сметка

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

243 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 5 out of 5

  Gjorgji Kostovski (потврден корисник)

  top proizvod

  46 од 59 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Aleksandar Zafirovski (потврден корисник)

  odlicni

  23 од 29 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  19 од 23 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  JASMINA Stavrova (потврден корисник)

  Odlicen!

  12 од 16 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Marija A. (потврден корисник)

  Топ 🙂

  13 од 15 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  7 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni

  4 од 10 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Teodora Zlatanovska (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од производите и од брзината на достава.

  8 од 12 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Jasmina Boskovska (потврден корисник)

  Super proizvod

  5 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 3 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Seuste go koristam, pa ke vidime za odbos na rezultati kako ke se pokaze

  8 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  5 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Mare Miceva (потврден корисник)

  Sega pocnav so upotreba ce vidime

  6 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Janko I. (потврден корисник)

  Zadovolen od proizvodot

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 4 out of 5

  simona gjorgjeska (потврден корисник)

  Добар произвон но рано е да кажам за ефект

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, imate mn poveke energija i gubite kg vo isto vreme

  16 од 17 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Sara Stojanoska (потврден корисник)

  Super

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Andrijana M. (потврден корисник)

  Одличен препарат, ефикасен и лесен за употреба!!!

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  olga (потврден корисник)

  super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 4 out of 5

  Elisaveta Kolevska (потврден корисник)

  /

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 1 out of 5

  Dragan Stojkovski (потврден корисник)

  Sto da vi kazam, kakva ocenka da dadam koga uste od 07.05. ja cekam narackata koja se uste ne e pristignata od neznam koi pricini. Prethodnata naracka koja ne bese platena so karticka pristigna naredniot den (spirulina) a ovaa ja plativ so karticka i cekam edna nedela za dostava.

  11 од 14 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna od proizvodite I on linge uslugata

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Aleksandra Ilievska (потврден корисник)

  Супер, и многу брза достава 🙂

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Aleksandar (потврден корисник)

  Super proizvod *

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 4 out of 5

  Borche Mircheski (потврден корисник)

  Samo sto go dobiv…rano e da kazeme bilo sto za nego :)…pretpostavuvam deka e dobar kako i ostanatite

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Olivera (потврден корисник)

  Производот ќе го оценам со чиста петка бидејќи иако сум на само 5-та капсула веќе можам да го видам ефектот. Можеби ова е резултат на тоа што веќе втор месец ја користам и Гарсинија Камбоџа па поради тоа ефектот е веднаш воочлив не би знаела…Но, повеќе од задоволна сум. Досега имам нарачано неколку пати Ваши производи и имам само пофални зборови за Вашата професиналност која ја согледувам преку брзата достава, како и можностите за добивање на попусти. Ви благодарам за тоа.

  15 од 16 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 3 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  1.Да споделам искуство за произвотод е навистина прерано, го користам точно 7 дена.
  2.Имам забелешка околу описот на производот, начинот на конзумирање ( пред јадење , по јадење) ништо немате наведено , освен што сте навеле да се пие по 1 капсула на ден.
  * Ви ѕвонев упорно на Вашиот контакт телефон , да добијам подетални информации но никој не се јавуваше .

  30 од 32 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Anita Angelevska (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  maja Blazevska (потврден корисник)

  Zadovolna od postignatiot rezultat,posle 7 dnevna upotreba Bez Nikakva fizicka aktivnost I promena vo ishranata namaliv 1.75kg

  8 од 13 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  VO TEK SUM SO PIENJETO

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Aleksandra Hambova (потврден корисник)

  Super proizvod kako I site drugi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Ljupce Georgiev (потврден корисник)

  Ok

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 32. 4 out of 5

  Radica (потврден корисник)

  👌🏼

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 4 out of 5

  Riste Jovanov (потврден корисник)

  Dobro

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 34. 4 out of 5

  Velika (потврден корисник)

  Proizvodot mi se dopaga,no se uste ne sum gi dobila posakuvanite rezultati.Sigurno treba da se koristi podolg period

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 4 out of 5

  Lence Mancevska (потврден корисник)

  Сеуште очекувам резултати

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 36. 4 out of 5

  Venko Mitrovski (потврден корисник)

  mislam deka preparatot e ok

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Билјана Касапинова (потврден корисник)

  Odlicni se ke prodolzam da gi pijam

  1 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Elena Stojanovska (потврден корисник)

  Супер

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Emina S. (потврден корисник)

  Go preporacuvam

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Ivana Dejanovska (потврден корисник)

  Super e

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 41. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум 😊

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Tamara P. (потврден корисник)

  Rano e da kazam za mislenje ama site sto gi 4itav bea pozitivni

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Александра (потврден корисник)

  Одлични

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  stojanka (потврден корисник)

  Добар производ меѓудругото и за да помигне во намалување на вишокот килограми

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 45. 4 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  До витка линија и ослободување на вишокот масти без напор….

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  Apchinjata sega za sega mi deluvaat so edno pakovanje simnav 3 kilogrami.

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Simona (потврден корисник)

  Odlicni se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Teodora (потврден корисник)

  Odlicen proizvodd 😄

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Natasa Kostadinoska (потврден корисник)

  Preubavi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Даниел (потврден корисник)

  Добар производ и дава вистински резултати!

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Aleksandar Spasovska (потврден корисник)

  Odlicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Marinella (потврден корисник)

  Супер производ

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Natasa Nasevska (потврден корисник)

  Zadovolna sum od site proizvodi so sum gi dobila od vasata paleta😀

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prijatne vkus, zdravi, korisni

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Idealno za topenje na masnite naslagi od teloto bes sportuvanje.Jas licno samo so peshacenje i so CLA go namaliv obemot na strukot

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 59. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Делува сигурно, но ваљда треба да помине време за уште повеќе да се видат резултатите.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Sneze Gorgievska (потврден корисник)

  Презадоволна сум од производот.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Ima rezultati

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Бојана (потврден корисник)

  Super proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prvo ne se primetuva mnogu razlika dokolku ne se hranite malku pozdravo i nemate fizicka aktivnost.. no dokolku go pravite se ova mesheto ke go snema😂

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Tina I. (потврден корисник)

  Tina

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 65. 1 out of 5

  Biljana Petrova (потврден корисник)

  CLA ne mi pomogna vo namaluvanjeto na kg,ne znam kolku e potrebno da se ispijat apcinja za da ima efekt.Na samata opakovka pisuva da se pijat po 2,a vo nekoi komentari od vasa strana predlagate po 1-na.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 66. 3 out of 5

  Viktorija Murgoska (потврден корисник)

  Nema nekoj posebni rezultati

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 67. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nikakov efekt,kompletno razocaruvacki. Posle celo pakuvanje nishto poinaku od pred toa. Se postavuva prashanje shto I dali neshto navistina ima vo kapsulite

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 68. 4 out of 5

  Jovan Aleksovski (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Со здрав начин на исхрана има ефект и тоа многу.Ви го препорачувам.Поздрав

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Elizabeta Radulovic (потврден корисник)

  So edno pakovanje oslabnav 3 kg

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  CLA e odlicen proizvod. Go koristam dve nedeli i so balansirana ishrana, uspeav da namalam 3 kg. Se cuvstvuvam odlicno.

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Cvetanka Stoilkovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod za dobra cena

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го порачувам веќе неколку пати, супер.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Земир Демироски (потврден корисник)

  Super se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Viktorija S. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 77. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  nema nikakvi rezultati i pokraj toa sto se vnimava strogo na ishranata i konstatno se vezba

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Mirjana (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од овој препарат. Во комбинација со диета од 21 ден постигнав одличен резултат во намалување на килограмите.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Aneta G. (потврден корисник)

  Производот ми ја зголемува енергијата, се чувствувам добро, меѓутоа не влијае на намалување на телесната тежина

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Proizvodot e super. Se upotrebuva edna gelna tableta pred trening ili bilo kakva fizicka aktivnost. Predizvikuva mnogu potenje na sekoj del od teloto i dava energija.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Maja Atanasova (потврден корисник)

  Odlicni

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Gurgica V. (потврден корисник)

  Odlicni se namaliv 6kg od edno pakuvanje

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Martin Sokolovski (потврден корисник)

  /

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 84. 1 out of 5

  Goce Ljondovski (потврден корисник)

  Neefikasni ni malku

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 85. 1 out of 5

  Ivana (потврден корисник)

  Za zal, ne zabelezav nikakvi promeni od proizvodot.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 86. 3 out of 5

  Hristina (потврден корисник)

  Iskreno nema vo kilaza nekoj efekt, vo obem ima nesto ama i vozam tocak i pripazuvam na ishrana

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Afrodita Todorovska (потврден корисник)

  Sekogas odgovorni a proizvodite odlicni… Blagodarime sto postoite za nas💋

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Jule Ilievska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 89. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 2 out of 5

  Наташа (потврден корисник)

  Можеби кратко време ги коростам, досега не гледам некој ефект

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 4 out of 5

  Ivana Maksimova (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 1 out of 5

  Mensur (потврден корисник)

  Produktot nema efekti

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Daniela Temelkovska (потврден корисник)

  Najprvo besprekorna sorabotka…a proizvodot No.1…🙂

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 2 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Додека ги пиев повеќе внимавав и на исхраната. Наместо да ослабам значително се поправив. Не сфатив зошто служат. Можно ли е од нив да се здебелив?

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Jana (потврден корисник)

  Ги користам една година и навистина има ефект,само треба редовно да се зема од капсулите,а немам зголемување на килажата!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nisto specijalno.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Sofija Miteva (потврден корисник)

  Najdobrii

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Гордана Велевска (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Прекрасен производ и дава резултати

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Засега добро делуваат, но сеуште го користам во комбинација со физичка активност и здрава исхрана.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Jana (потврден корисник)

  Одлични производи го користам една година ги пијам редовно и многу сум задоволна 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ќе ги видиме резултатите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  mite s. (потврден корисник)

  odlicen proizvod so izbalansirana ishrana ima efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Љупчо С. (потврден корисник)

  Ок

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 4 out of 5

  DUBRAVKA RISTESKA (потврден корисник)

  Pretpostavuvam deka kje gi dade ochekuvanite rezultati,seushte ne sum go konzumirala

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 5 out of 5

  Toni Jovcevski (потврден корисник)

  Odlicni

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Daniel (потврден корисник)

  Prezadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 5 out of 5

  Мирјана (потврден корисник)

  Проверено ефикасен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 5 out of 5

  Кристина Георгиевска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Мери Николова (потврден корисник)

  Ги топи мастите и без физичка активност. Умерена исхрана и вечера до 19ч. Вода од 2л до 3 л

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  Весна (потврден корисник)

  Задоволна сум од производот.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 4 out of 5

  Perica Trpkovski (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 4 out of 5

  Lidija Takovska (потврден корисник)

  Сеуште ефектот не можам да го согледам најверојатно потребно е повеќе време да се конзумирам па да има ефект
  Испораката и услугата врвна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 2 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Сеуште нема резултати од 2 потрошени пакетчиња

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 120. 5 out of 5

  Gordana V. (потврден корисник)

  Ne sum stignala redovno da gi koristam kapsulite za da dadam komentar za nivnata efikasnost,meguota ako se zeme predvid deka se od dr.Viton pretpostavuvam deka se odlicni kako i drugite proizvodi..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 4 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  за поголема ефикасност мислам дека е потребно повеќе пакетчиња да се искористат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  Јасмина (потврден корисник)

  Ослабев 1 конфекциски број за 2 месеци

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Слаѓана Младеновиќ (потврден корисник)

  Efikasni se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  ЦЛА ги користам 6 месеци и имам видливи резултати, да не беше ЦЛА мислам дека немаше да издржам на тренинзите.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Кога треба да се пијат капсулите? Пред или по јадење и по колку дневно? Немам започнато да ги пијам, барам одговор на овие прашања

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 127. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум, делува супер во комбинација со балансирана исхрана

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 128. 4 out of 5

  Hristina Arizanova (потврден корисник)

  Stvaraat kiselini

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 5 out of 5

  Marija Risteska (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen proizvod☺️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  odlicno gi topi masnite naslagi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 3 out of 5

  Perica Trpkovski (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 5 out of 5

  Слаѓана Младеновиќ (потврден корисник)

  Za slabeenje odlucni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 1 out of 5

  Angelina sandeva (потврден корисник)

  Nema efekt

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 135. 4 out of 5

  Лилјана Зафирова (потврден корисник)

  Се уште е рано да кажам за некој резултати,ама добри се

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 5 out of 5

  Hristo Gjurakoski (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 4 out of 5

  Искра Б. (потврден корисник)

  Solidni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот е одличен, но не сум задоволна од услугата, не одговарате на пораки испратени на вашата страна за комтакт и телефонски повици

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 139. 4 out of 5

  Viktor (потврден корисник)

  Seuste sum na pocetok

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 140. 1 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  И покрај тоа што вежбав и 1 месец ги пиев немав никаква промена, освен што имав опстипација. Воопшто не сум задоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 4 out of 5

  Aleksandar Risteski (потврден корисник)

  Многу добро, продолжувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 5 out of 5

  Biljana Ilievska (потврден корисник)

  Top proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 5 out of 5

  Elizabeta (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super usluga, brza isporaka 👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 145. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 5 out of 5

  Stevan S. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Mirjana Sterijova (потврден корисник)

  Efikasno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 5 out of 5

  Nikola S. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 5 out of 5

  Smilja S. (потврден корисник)

  Super proizvod
  Jas sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 1 out of 5

  Suzana Kirovski (потврден корисник)

  Ne sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 1 out of 5

  Bojan Anastasov (потврден корисник)

  Apsolutna 0 za uslugite vashi..naracaniot proizvod nikogas ne go isporacavte, iako dobiv povraten mail deka narackata e procesirana

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 5 out of 5

  Емине Амети (потврден корисник)

  Презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 5 out of 5

  Lidija Stanik (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super proizvodi…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 2 out of 5

  Armend Shurlaj (потврден корисник)

  Ne nekakov efekt na oslabenje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Презадоволна сум дава резултати со подолга примена

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 157. 4 out of 5

  ALEKSANDAR (потврден корисник)

  Потребно е подолготрајна употреба.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 5 out of 5

  Saso (потврден корисник)

  Одличен производ , препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Жени (потврден корисник)

  Задоволна сум од производот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 5 out of 5

  Jovana (потврден корисник)

  Super vo kombinacija so dieta 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 5 out of 5

  Marjan Naumov (потврден корисник)

  Korisno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 3 out of 5

  Marjan Gjuzeloski (потврден корисник)

  mislam deka seushte e rano za bilo kakvi efekti a so toa i za bilo kakvo mislenje bidejki gi koristam 20tina dena i dosega nema nikakof efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 5 out of 5

  Elizabeta Gjorgjevik (потврден корисник)

  odlicen proizvod

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 165. 5 out of 5

  Ivona Stavrova (потврден корисник)

  Веднаш ми се смали обемот околу половината.Продолжувам да ги пијам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Никаков ефект

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 4 out of 5

  BILJANA BLAZEVSKA (потврден корисник)

  Super se sega za sega , zadovolna sum , davaat energija I se simnuva po nekoe kilo

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 168. 4 out of 5

  Lidija (потврден корисник)

  definitivno se cuvstvuva namaluvanje na masnite naslagi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 5 out of 5

  Elena Bozijanova Serafimoska (потврден корисник)

  5-ка за топење на мастите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Samo sto pocnav da go koristam. Rano e za ocena.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 5 out of 5

  Ljupka T. (потврден корисник)

  Super proizvod, prezadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 5 out of 5

  Ана Иванова (потврден корисник)

  Одлични.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 5 out of 5

  Biljana Gorgieva (потврден корисник)

  Bi kupila uste….

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 174. 5 out of 5

  Natasa D. (потврден корисник)

  Nema da zgresite dokolku gi koristite ovie kapsuli. Normalno nemojte da ocekuvate deka vednas ke oslabnete wou, no barem ke gi trgnete stetnite materii od vaseto telo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  [email protected] (потврден корисник)

  mnogu efikasen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 3 out of 5

  Aleksandar (потврден корисник)

  Рано е да се каже

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  VESNA GJORGIEVSKI (потврден корисник)

  Odlicen proizvod…Brza isporaka i odlicna komunikacija so potrosuvaci…Preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 178. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen. Otkako go upotrebuvam, ja reguliram tezinata i se cuvstvuvam ekstra.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 179. 5 out of 5

  Silvana Ivanovska (потврден корисник)

  Kapsulite gi koristam samo 1 mesec a veke pocna da se custvuva promena

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 180. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  se popraviv namesto da oslabam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 181. 5 out of 5

  Tomislav Kostovski (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 182. 5 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  Odlicni i brza isporaka

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 183. 5 out of 5

  Emin Mehdiji (потврден корисник)

  Презадоволен сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 184. 5 out of 5

  Jasna (потврден корисник)

  👌👌👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 185. 3 out of 5

  Kristina Gjorgjevska (потврден корисник)

  Почитувани, сеуште го конзумирам за да споделам резултати… Ама мислам дека ќе биде добро 😁

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 186. 5 out of 5

  Verica Bisevac (потврден корисник)

  Odlicni se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 187. 5 out of 5

  Ruzica (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 188. 5 out of 5

  Gjorgji K. (потврден корисник)

  многу добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 189. 5 out of 5

  Violeta Bogdanovska (потврден корисник)

  Sga go koristam ,a za rezultati ce vidime sto ce se sluci.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 190. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 191. 4 out of 5

  Благица (потврден корисник)

  За видливи резултати изгледа е потребно да се користат подолго време. Моментално го користам првото пакување.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 192. 5 out of 5

  Александра Р. (потврден корисник)

  Ги користам скоро два месеци и задоволна сум од резултатите

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 193. 5 out of 5

  Maja Stojanovska (потврден корисник)

  Toplo go preporachuvam na site koi se machat so masni naslagi vo predel na stomakot

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 194. 1 out of 5

  Oliver Stojanoski (потврден корисник)

  Se nadevav deka ke simnam barem 5 kg no, simnav samo 2 kg. Ne sum zadovolen od proizvodot .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 195. 5 out of 5

  Ќамиран Ајровска (потврден корисник)

  Super ste pratkata stigna za mnogu kratko vreme pozz

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 196. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna sum, pomaga vo topenje na masnite naslagi zaedno so pravilna ishrana imam rezultat do – 3-4cm vo obem

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 197. 4 out of 5

  Mirjana Sterijova (потврден корисник)

  Go upotrebuvam kratko vreme no seuste gi nemam pisakuvanite rezultati no odi vo dobra nasoka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 198. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Topi masti

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 199. 5 out of 5

  Ирена Ѓуревска (потврден корисник)

  одамна го користам-супер

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 200. 5 out of 5

  Magdalena M. (потврден корисник)

  You are the best one

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 201. 5 out of 5

  Vane Dodevski (потврден корисник)

  Odlicno.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 202. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 203. 5 out of 5

  Jasmina Trojačanec (потврден корисник)

  Одличен препарат

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 204. 5 out of 5

  LIHNIDA SLIVOSKI (потврден корисник)

  Мене лично многу ми помагаат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 205. 3 out of 5

  tatjanatrajkovska trajkovska (потврден корисник)

  ova mi e 1 mesec kako go koristam veke izgubiv 2,5 kg. no se custvuvam super. Ke prodolzam da go koristam pa ke vidime 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 206. 5 out of 5

  Снежана Бојаџиска (потврден корисник)

  Добри се

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 207. 5 out of 5

  Ana Celikovska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 208. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Очекував дека ќе имам чувство на ситост. Бидејќи немам некоја посебна придобивка ниту забрзување на метаболизмот, па затоа немам никакво мислење за производот.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 209. 4 out of 5

  Бети (потврден корисник)

  за краток период осеќам подобруваее

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 210. 5 out of 5

  Zaklina Trajcevska (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 211. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  *

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 212. 5 out of 5

  snezana mitreska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 213. 5 out of 5

  Александар Б. (потврден корисник)

  Одличен производ за сопственото здравје

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 214. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  губење на тежина не приметувам но спречува зголемување на тежината

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 215. 4 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  dobri se za upotreba spored prilozenoto upatstvo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 216. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 217. 4 out of 5

  Marjan Mirceski (потврден корисник)

  Ubav proizvod,no mislam deka reba da se zema podolgo vreme za da se dojde do efektot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 218. 3 out of 5

  Magdalena (потврден корисник)

  Pola pola

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 219. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  🧚‍♀️🧜‍♀️🤸‍♀️👌❤

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 220. 5 out of 5

  Марина Богдановска (потврден корисник)

  Одлични се, а и имате одлична услуга

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 221. 5 out of 5

  Gabriela stefanovska (потврден корисник)

  Super se so edna kutija oslabnav 3 kg ke prodolzam i ponatamu

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 222. 5 out of 5

  Вера Талатова (потврден корисник)

  Неколку месеци ги пијам по упатство и сеуште неможам да видам дали нешто делува и е променето?Колку време треба да помине за да ја видам и осетам разликата?

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 223. 5 out of 5

  Emi Jovanovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 224. 5 out of 5

  Gjorgji K. (потврден корисник)

  odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 225. 4 out of 5

  Mimi Petrova (потврден корисник)

  Сеуште не сум ги почнала

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 226. 5 out of 5

  Velika Bogoeska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 227. 4 out of 5

  Liljana Paneva (потврден корисник)

  Mislam deka e efikasen,samo saka podolg period da se koristi.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 228. 5 out of 5

  Рената (потврден корисник)

  Иако кратко време ги конзумирам, мислам дека имаат ефект.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 229. 5 out of 5

  klimentina belicovska (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 230. 5 out of 5

  Hristina Dosheva (потврден корисник)

  Od skoro pocnav da go koristam,ne bi mozela da ocenam seuste…Ama sakam da e 5….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 231. 5 out of 5

  Keti Trajkovska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 232. 5 out of 5

  nikola lekovski (потврден корисник)

  Odlicni se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 233. 5 out of 5

  Dragana Manasieva (потврден корисник)

  Mnogu dobar i efikasen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 234. 5 out of 5

  Bedija I. (потврден корисник)

  Ima dosta efekt posle nekolku ispieni kapsuli

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 235. 5 out of 5

  Ирина Митровиќ (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 236. 4 out of 5

  Rahila Petrova (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 237. 5 out of 5

  Anita M. (потврден корисник)

  Ima promena posle nekolku dena od pienje na kapsulite.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 238. 5 out of 5

  Jovana Blazevska (потврден корисник)

  SUPER E!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 239. 2 out of 5

  Vladica Cvetanovska (потврден корисник)

  samo sto mi stigna uste nemam mislenje, i 40 % popust ne mi presmetaa tuku po redovna cena mi bese naplateno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 240. 5 out of 5

  Vaska Trajkova (потврден корисник)

  Dokolku imate vishok na tecnosti i bi sakale da gi razgradite masnotiite ..CLA e tuka za Vas..
  PREZADOVOLNA

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 241. 1 out of 5

  arta bajrami (потврден корисник)

  do sega ne gledam nikakva promena

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 242. 3 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Treba pogolema doza da se zima za rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 243. 4 out of 5

  Aleksandra Asprovska (потврден корисник)

  Neznam za kolku dena treba da ima rezultat no zasega sum zadovolna za prv pat gi pijam. Vi blagodaram

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: