Dr. Viton – CLA

490 ден

Погледни сметка

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

320 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 5 out of 5

  Igor Najdeski (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Ангела К. (потврден корисник)

  Super e proizvodot veke vtor pat naracuvam i sum prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 4 out of 5

  Blagorodna Domazetova (потврден корисник)

  Odlicen e I’ma razlika imam uste od apcinjata vo obem e rezultstot I malku vo kg no jas ne pazam na jadenje taka da Ako se pridrzuvam na upotrenata ke bide ok.povtorno ke naracam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Darko K. (потврден корисник)

  Top proizvod … go preporacuvam na site

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Ирена (потврден корисник)

  Zadovlona sum mnogu

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  zoran micevski (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Violeta Ilioska (потврден корисник)

  Exstra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Elena Kitanovska (потврден корисник)

  dobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Gabriela (потврден корисник)

  Zadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Александар (потврден корисник)

  Одличен производ и го препорачувам на секого !!!

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: