-40%

Dr. Viton – CLA

490 ден 294 ден

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!


 

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

110 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 1 out of 5

  Dragan Stojkovski (потврден корисник)

  Sto da vi kazam, kakva ocenka da dadam koga uste od 07.05. ja cekam narackata koja se uste ne e pristignata od neznam koi pricini. Prethodnata naracka koja ne bese platena so karticka pristigna naredniot den (spirulina) a ovaa ja plativ so karticka i cekam edna nedela za dostava.

  7 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 1 out of 5

  Biljana Petrova (потврден корисник)

  CLA ne mi pomogna vo namaluvanjeto na kg,ne znam kolku e potrebno da se ispijat apcinja za da ima efekt.Na samata opakovka pisuva da se pijat po 2,a vo nekoi komentari od vasa strana predlagate po 1-na.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nikakov efekt,kompletno razocaruvacki. Posle celo pakuvanje nishto poinaku od pred toa. Se postavuva prashanje shto I dali neshto navistina ima vo kapsulite

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  nema nikakvi rezultati i pokraj toa sto se vnimava strogo na ishranata i konstatno se vezba

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 1 out of 5

  Goce Ljondovski (потврден корисник)

  Neefikasni ni malku

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 1 out of 5

  Ivana (потврден корисник)

  Za zal, ne zabelezav nikakvi promeni od proizvodot.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 1 out of 5

  Mensur (потврден корисник)

  Produktot nema efekti

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: