Dr. Viton – CLA

490 ден

Availability: Потрошено

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

281 искуство за Dr. Viton – CLA

4,4
Based on 281 reviews
Showing 6 of 281 reviews (2 star). See all 281 reviews
 1. 5 out of 5

  Elica (потврден корисник)

  Profesionalni vo sekoj pogled. Prezadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Meri Petkovska (потврден корисник)

  Производот е одличен и со правилна употреба дава одлични и брзи видливи резултати без никаков напор. Топло го препорачувам на секој. А на Вас ви благодарам за љубазноста и брзата испорака. Ви посакувам секое добро и успешна работа

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  BLAGICA (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Marina Cabeska (потврден корисник)

  Odlucno

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 3 out of 5

  Славчо Ципушев (потврден корисник)

  dobri se no kaj mene nemase nikakov efekt

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 3 out of 5

  Natalija G. (потврден корисник)

  Нема информации за тоа кога да се пие пред или после јадење?

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 4 out of 5

  Perica Trpkovski (потврден корисник)

  4

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Suzana Dameska (потврден корисник)

  Odlicni se

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  TAJNA (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 4 out of 5

  Julijana (потврден корисник)

  Многу добро

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: