-40%

Dr. Viton – CLA

490 ден 294 ден

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!


 

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

175 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 3 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Seuste go koristam, pa ke vidime za odbos na rezultati kako ke se pokaze

  8 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 3 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  1.Да споделам искуство за произвотод е навистина прерано, го користам точно 7 дена.
  2.Имам забелешка околу описот на производот, начинот на конзумирање ( пред јадење , по јадење) ништо немате наведено , освен што сте навеле да се пие по 1 капсула на ден.
  * Ви ѕвонев упорно на Вашиот контакт телефон , да добијам подетални информации но никој не се јавуваше .

  23 од 24 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Делува сигурно, но ваљда треба да помине време за уште повеќе да се видат резултатите.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 3 out of 5

  Viktorija Murgoska (потврден корисник)

  Nema nekoj posebni rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 3 out of 5

  Hristina (потврден корисник)

  Iskreno nema vo kilaza nekoj efekt, vo obem ima nesto ama i vozam tocak i pripazuvam na ishrana

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nisto specijalno.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Кога треба да се пијат капсулите? Пред или по јадење и по колку дневно? Немам започнато да ги пијам, барам одговор на овие прашања

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 3 out of 5

  Perica Trpkovski (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 3 out of 5

  Marjan Gjuzeloski (потврден корисник)

  mislam deka seushte e rano za bilo kakvi efekti a so toa i za bilo kakvo mislenje bidejki gi koristam 20tina dena i dosega nema nikakof efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: