-40%

Dr. Viton – CLA

490 ден 294 ден

Опис

CLA  1000 mg (Конјугирана линоленска киселина)

Конјугираната линоленска киселина CLA, има докажано и позитивно дејство врз начинот на кој телото ја користи и ја складира енергијата!

Конјугираната линоленска киселина CLA, може да ви помогне на лесен начин да дојдете до витко тело!


 

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

175 искуства за Dr. Viton – CLA

 1. 4 out of 5

  simona gjorgjeska (потврден корисник)

  Добар произвон но рано е да кажам за ефект

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 4 out of 5

  Elisaveta Kolevska (потврден корисник)

  /

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 4 out of 5

  Borche Mircheski (потврден корисник)

  Samo sto go dobiv…rano e da kazeme bilo sto za nego :)…pretpostavuvam deka e dobar kako i ostanatite

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 4 out of 5

  Radica (потврден корисник)

  👌🏼

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 4 out of 5

  Riste Jovanov (потврден корисник)

  Dobro

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 4 out of 5

  Velika (потврден корисник)

  Proizvodot mi se dopaga,no se uste ne sum gi dobila posakuvanite rezultati.Sigurno treba da se koristi podolg period

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 4 out of 5

  Lence Mancevska (потврден корисник)

  Сеуште очекувам резултати

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 4 out of 5

  Venko Mitrovski (потврден корисник)

  mislam deka preparatot e ok

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум 😊

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 4 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  До витка линија и ослободување на вишокот масти без напор….

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 4 out of 5

  Jovan Aleksovski (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 4 out of 5

  Ivana Maksimova (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 13. 4 out of 5

  DUBRAVKA RISTESKA (потврден корисник)

  Pretpostavuvam deka kje gi dade ochekuvanite rezultati,seushte ne sum go konzumirala

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 4 out of 5

  Perica Trpkovski (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 4 out of 5

  Lidija Takovska (потврден корисник)

  Сеуште ефектот не можам да го согледам најверојатно потребно е повеќе време да се конзумирам па да има ефект
  Испораката и услугата врвна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 16. 4 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  за поголема ефикасност мислам дека е потребно повеќе пакетчиња да се искористат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 17. 4 out of 5

  Hristina Arizanova (потврден корисник)

  Stvaraat kiselini

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 18. 4 out of 5

  Лилјана Зафирова (потврден корисник)

  Се уште е рано да кажам за некој резултати,ама добри се

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 19. 4 out of 5

  Искра Б. (потврден корисник)

  Solidni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 4 out of 5

  Viktor (потврден корисник)

  Seuste sum na pocetok

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 4 out of 5

  Aleksandar Risteski (потврден корисник)

  Многу добро, продолжувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 22. 4 out of 5

  ALEKSANDAR (потврден корисник)

  Потребно е подолготрајна употреба.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 4 out of 5

  BILJANA BLAZEVSKA (потврден корисник)

  Super se sega za sega , zadovolna sum , davaat energija I se simnuva po nekoe kilo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 4 out of 5

  Lidija (потврден корисник)

  definitivno se cuvstvuva namaluvanje na masnite naslagi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Конјугираната линоленска киселина 80%(1000mg)

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се зема 2 софтгел капсули на ден со оброк.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: