Collagen + C

315 ден

Погледни сметка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

146 искуства за Collagen + C

4,7
Based on 146 reviews
 1. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlucen e collagenot, ima efekt, samo me interesira zosto sozdrzi 10ml, mnogu malku, bidejki od drugi proizvoditeli e 25 ml.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  VESNA GORGIEVA (потврден корисник)

  ODLICEN PROIZVOD! POTREBEN OSOBENO ZA POSLE 40ta GOD.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Томислав С. (потврден корисник)

  Сопругата го пофали.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 4 out of 5

  Катерина Левкоска (потврден корисник)

  Ги користи мојата мајка. Ѝ помогнаа за побрзо растење на косата после прележан Ковид19

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  adrijana labroska (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум од производот и ќе порачам повторно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 3 out of 5

  Lidija (потврден корисник)

  Немав очекувања, ниту па приметив разлика

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  gabriela (потврден корисник)

  go preporacuvam super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Александар (потврден корисник)

  Супер производ за регенерација на зглобовите 🔝

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  zorica jakovleska (потврден корисник)

  prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Marine Collagen – 500mg
Vitamin C – 100mg

Препорачана доза: 1 ампула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: