Collagen + C

315 ден

Погледни сметка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

124 искуства за Collagen + C

4,8
Based on 124 reviews
 1. 5 out of 5

  VESNA AVRAMOVA TUMTAS (потврден корисник)

  ЗАДОВОЛНА

  13 од 19 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Emel H. (потврден корисник)

  Brza dostava. Odlicen kvalitet. Marine collagen tokmu toa sto mu treba na organizmot. Vi blagodaram

  6 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ефикасен

  5 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Vidlivi rezultati

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Marija Leov (потврден корисник)

  одличен производ

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Nina G. (потврден корисник)

  Sekogas so ubavi proizvodi,odlicni ponudi,popusti i gratisi.Brza i tocna dostava.Prodolzete taka odlicni ste.

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  olivera nikoliska (потврден корисник)

  odlicni

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Katerina Zdraveska (потврден корисник)

  Odlichen proizvod,go preporacjuvam

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Biljana L. (потврден корисник)

  Убавината доаѓа од внатре, бидејќи се појавија куп проблеми здравсгвени со тиројдната. Вистински избор за сувата кожа, нршлива коса , нокти

  8 од 10 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Fidanka Smilkova (потврден корисник)

  Производот е прекрасен,го користам веке неколку години.Ми помага и за зглобовите и за убава и мазна кожа.

  8 од 10 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Лидија Милоеска (потврден корисник)

  Супер

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 3 out of 5

  Elisaveta Kolevska (потврден корисник)

  /

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Ubav e vkusot

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super za koza kosa nokti

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  marina andovska (потврден корисник)

  Navistina mnogu mi pomognaa i za poubav i pomazen izgled na liceto a i za bolki vo kicmata koi se predizvikani od pad …mnogu nezgoden …

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Svetlana Paunovic (потврден корисник)

  Navistina deluva i ja podobruva sostojbata na koskite i kozata.

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Убав вкус

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Violeta Nastevska (потврден корисник)

  Vasite proizvodi se preubavi kupuvam od kaj vas poveke pati i sum blagodarana za kvalitetot i cenata samo ke ve prasam koga se pie collagenot + c vit.dali se pie na prazen zeludec ili kako i koga pozdrav Violeta

  5 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Da ti se dopadna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Ilsen (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod, kolagenot kako suplement treba da bide prisuten vo naseto meni 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Elena Velkovska (потврден корисник)

  Zadovolna

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Vesna Bozinovska (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Sibi Jovanovska (потврден корисник)

  Prekrasni proizvodi so mnogu normalna cena dostapna za sekoj i bez brcki😀
  Vi blagodaram

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  marina andovska (потврден корисник)

  Prezadovolna sum od collagen+c …go pijam sekoj den po 1 ampula posle jadenje vo sok,I planiram 3 meseci da gi koristam,a do sega 1,5 meseci gi koristam …bolkite vo kicmata I grbot SE pomalku I pomalku go cuvstvuvam I presrekna sum…Go zemam vo kombinacija so 1 kapsula Urimil I 1 ampula collagen+ C…

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 4 out of 5

  Сузана (потврден корисник)

  Od skoro go koristam, potrebno e podlgo koristenje za da se vidi efektot. Dostavata e mnogu brza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Лидија Милоеска (потврден корисник)

  Веројатно добро

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni se samo nema upatstvo kako se pie, koe vreme

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Trajce Ristov (потврден корисник)

  Почитувани.
  Задоволство и голем чест ми е да ви кажам дека сум премногу задоволен од вашите производи.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Sneze Gorgievska (потврден корисник)

  Одличен производ

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Александар (потврден корисник)

  Одличен производ со перфектни резултати за моето здравје !!! Го препорачувам на сите да го користат !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Zorica Jakovleska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Katerina Zdraveska (потврден корисник)

  Prekrasni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  vesna kikiritkova (потврден корисник)

  Ги користам веќе месец дена и чувствувам подобрување на болките во мускулите и зглобовите.Се надевам понатаму ефектот ќе биде уште поголем.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Gordana Gocevska (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Bogdanche L. (потврден корисник)

  Odlicno preporaka ima definitivno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Blagojka Z. (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 41. 4 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Отварањето на ампулите не е практично. Во некои има помалку течност.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Anka Mijovska (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Violeta Paligora (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Maja B. (потврден корисник)

  Одличен производ, брза испорака, професионални

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Violeta Bogdanovska (потврден корисник)

  Prvpat gi koristam.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Александар Б. (потврден корисник)

  Одличен производ и секому му го препорачувам !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  tanja bonevska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Ивана (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Gordana (потврден корисник)

  Go konzumiram nekoe vreme i sum zadovolna od rezultatite….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Brzi , ekspeditivni vo isporakata, za rezultati e rano da pisuvam, samo dve nedeli kako gi pijam…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Имам доверба

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Благица Ефтимова (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Lidija Zafirova (потврден корисник)

  одличен е и многу ми помогна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Vida D. (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Vida D. (потврден корисник)

  Mnogu dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Fatima D. (потврден корисник)

  Pomalku bolki vo zglobovite

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 59. 5 out of 5

  Tanja Georgieva (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Viki Spirkoska (потврден корисник)

  Ke go poracam povtorno,od mene ima petka.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Ivana s. (потврден корисник)

  Odlichni👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 4 out of 5

  Radmila Стамеска (потврден корисник)

  4

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Elena Z. (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Aneta (потврден корисник)

  Прифатливо за конзумирање веднаш видливи резултати посебно на кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Losa opakovka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Violeta Tasevska (потврден корисник)

  Jas sum prezadovolna od site vasi proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Vesna T.Alackoska (потврден корисник)

  Efektni…i za vnatreshna i za nadvoreshna upotreba,prijaten miris i vkus…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 3 out of 5

  Bojana (потврден корисник)

  немам некое мислење стекнато

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Marija Todorova (потврден корисник)

  Super e,navistina kozata e posjajna i zategnata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Мери Николова (потврден корисник)

  Се што е добро убаво е да се проба. Презадоволна!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Vesna Dineva (потврден корисник)

  5+

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  без коментар

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Albiona Memeti (потврден корисник)

  👏

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Borce B. (потврден корисник)

  Idealno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Snezanka Gasteovska (потврден корисник)

  Odlicen isproban za mene proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Katerina Zdraveska (потврден корисник)

  Odlichen proizvod, go preporachuvam da se koristi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 3 out of 5

  Vanja (потврден корисник)

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Zlata Vasevska (потврден корисник)

  fantacticno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 3 out of 5

  Olga G. (потврден корисник)

  Prijaten vkus

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Marija Gjorgjievska (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Svetlana Paunovic (потврден корисник)

  So koristenjeto na colagenot mi se namalija bolkite vo koskite. Moze da se kaze deka skoro gi nema. Go koristam skoro 2 godini. Prezadovolna i blagodarna.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Jasminka Dukoska (потврден корисник)

  Mi se dopagja

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 85. 4 out of 5

  Бобан П. (потврден корисник)

  Zasega seuste nema nekoj poznacaen efekt , a ima reakcija na lekot . No seuste prvata doza od 1 mesec se pie , a treba i 2 i 3 mesec da se pie za celosen efekt , taka da celosno mislenje za kvalitetot ke mozam da go dadam posle istekot na tretiot mesec !! tokmu zatoa zasega davame ocena 4 !!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 4 out of 5

  Marija Jancevska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Немам доволно време користено за дадам реален одговор.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, se gledaat efektite,go preporacuvam.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Marina I. (потврден корисник)

  Ova e vtor mesec kaj shto gi pijam i cuvstvuvam podobruvanje. Ne se semokjni, sekako, no bolkata vo grbot i nogata e namalena.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Aneta Angeleska (потврден корисник)

  Prekrasni proizvodi po dostapni ceni,gi koristam serumite i kolagenot poveke od godina navistina ima rezultati,veke gi preporacav na moi prijatelki i tie se prezadovolni,bravo i za brzata dostava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Irena L. (потврден корисник)

  Odlicno..no comm..😉

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 4 out of 5

  Marija Poposka (потврден корисник)

  Mnogu se teski za otvaranje ali se preefikasni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Камелија (потврден корисник)

  Презадоволна од производот!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Boban P. (потврден корисник)

  ЕДЕН ИПОЛ МЕСЕЦ КАКО ШТО СЕ ПИЕ И СЕГА ЗАСЕГА СМЕ ЗАДОВОЛНИ , НО СЕПАК ТРЕБА 3 МЕСЕЦИ ДА ПРОЈДАТ ЗА ДА СЕ ПРЕНЕСЕ ( ИСПИЕ ЦЕЛА ДОЗА ) ЦЕЛОСНИОТ ЕФЕКТ НА ЛЕКОТ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Suzana (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 3 out of 5

  Снежана Ф. (потврден корисник)

  Висоја ЦЕНА и мало пакување

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Hristina Varoslija (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  adrijana labroska (потврден корисник)

  sekoj sto e vo moznost mu preporacuvam da go koristi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Розета Ј. (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од услугата. Додека за производот ќе пишам откако ќе го искористам бидејќи кратко време го користам. Но сметам дека за овој краток период има подобрување. Инаку го користам поради болка во кичмата.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Zorica Jakovleska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 103. 4 out of 5

  Vlasta Hristova (потврден корисник)

  Imam zabeleška na otvaranjeto na ampulite, koi mnogu teško se otvaraa. Što se odnesuva do vkusot, toj beše vo red, možev da go pijam bez da go mešam vo voda i sok. No ispiv 10 ampuli na colagen, za što smetam deka e premnogu malku, za da možam da kažam za nekoi efekti.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 3 out of 5

  Elvira Polisi (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Gabriela Manasieska (потврден корисник)

  Mnogu dobar proizvod! Bolkite vo kolenoto vednas mi prestanaa

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Margareta K. (потврден корисник)

  практично и доста поефтино за други вакви слични производи

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  Александар (потврден корисник)

  Одличен производ за Вашето здравје и го препорачувам на сите да го користат !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Slavica Kitanoska (потврден корисник)

  Odlicno*****

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 5 out of 5

  Gordana (потврден корисник)

  Со редовно конзумирање на колагенот ќе се почувствува благодетот од него

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  tesko otvaranje, efekt nikakov

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Vesna Nikoloska (потврден корисник)

  Овој производ го користам скоро една година и многу сум задоволна од него. Исто така и порачката беше брза и на време без никакво оштетување на производот. Со задоволство ви го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 5 out of 5

  Sashko C. (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 5 out of 5

  Катерина Апостоловска (потврден корисник)

  Top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prezadovolna…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  Благица (потврден корисник)

  Одлично е.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 3 out of 5

  Dinu (потврден корисник)

  X

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 5 out of 5

  Lidija Stevanoska (потврден корисник)

  Zadovolna sum of ovoj proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Катерина (потврден корисник)

  Top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 3 out of 5

  Cveta Petrovska (потврден корисник)

  Seuste nov proizvod za mene mi treba koristenje od podolg vremenski period za da gi zabelezam rezultatite koi gi nudi no dosega sum zadovolna …ima ubav vkus🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna, ima rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  Jasminka Dukoska (потврден корисник)

  Задоволна сум од производот од неговата функција и се разбира, вкус.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Александар Б. (потврден корисник)

  Одличен производ за Вашето здравје !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  Maja S. (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Marine Collagen – 500mg
Vitamin C – 100mg

Препорачана доза: 1 ампула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: