Dr. Viton – Krillax

390 ден

Опис

Dr. Viton – Krillax е висококвалитетен додаток во исхраната кој содржи квалитетно крилово масло со дополнитело додаден астаксантин.

Астаксантинот е неверојатно силен антиоксиданс кој ги заштитува сите клетки во нашето тело од штетното дејство на слободните радикали, а има и силно антиинфламаторно дејство.

Dr. Viton – Krillax придонесува за

 • Правилна работа на срцето
 • Ги заштитува крвните садови од атеросклероза
 • Ја одржува нормалната функција на имуниот систем
 • Ја намалува болката и ја зголемува подвижноста при проблемии со зглобовите,
 • Ја помага конгнитивната функција и помнењето
 • Ги намалува непријатните пред менструални симптоми
 • Има силно антиоксидансно и противвоспалително дејство
 • Ја зголемува хидратацијата и еластичноста на кожата

Криловото масло добро се поднесува, но луѓето алергични на морска храна не би требало да го користат.

Производот може да го набавите во аптеките на: Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

38 искуства за Dr. Viton – Krillax

4,7
Based on 38 reviews
 1. 5 out of 5

  Sonja Risteska (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  SLADZANKA HANDZISKA-POPOVA (потврден корисник)

  Vtoro pakuvanje , ama dobro se chuvstvuvam.

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Brankica Taneva Kovachevikj (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  David (потврден корисник)

  super ste

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Renata Koleva (потврден корисник)

  Zadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Дејан (потврден корисник)

  Призводот е во ред, треба користење во подолг временски период за да се почувствува бенефит.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno…

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 4 out of 5

  Мария Аврамова

  Поръчката я няма още

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Vlatko Siljanoski (потврден корисник)

  Najdobar proizvod Krilah

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno vo sekoj pogled i aspekt

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производ кој сега почнав да го користам и очекувам позитивни резултати

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 4 out of 5

  Атанас (потврден корисник)

  Добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ок

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Vo apotekite preparati so ista namena cinat mnogu poskapo.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Tatjana Stefanovska (потврден корисник)

  Odlichni ceni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Dobar e protiv masnotii ,kako holesterol, trigliceridi i dr.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 4 out of 5

  Zlata Vasevska (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Елена Д. (потврден корисник)

  Супер додаток во исхраната, капсулите не се многу големи и може лесно да се голтаат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 21. 4 out of 5

  Илија Кондратјук (потврден корисник)

  Прв пат го употребувам, не би можел да дадам реална оцена

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odličen proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  vasil madzevski (потврден корисник)

  super za luge koj sakaat da si ostanat vo forma

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Јасмина Јановска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  pavlina (потврден корисник)

  sega brzo pocnav da gi pijam tabletite no se nadevam na dobri rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 4 out of 5

  Далибор Антовски (потврден корисник)

  Standarad

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  po upotreba prekrasno e chuvstvoto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Vlatko A. (потврден корисник)

  Одличен производ, одлична услуга.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  MarijaElen Pipek (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Goran Georgievski (потврден корисник)

  Gi koristam odolgo vreme i se mnogu efikasni.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Altrim Halimi (потврден корисник)

  ❤️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Elizabeta Gjorgjevik (потврден корисник)

  efikasen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 33. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Сеуште ги немам пробано

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 3 out of 5

  Дејана Тодоровска (потврден корисник)

  Сеуште ги пијам кратко време, така да немам сеуште искуство како делуваат😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Dinu (потврден корисник)

  X

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Горан Симоновиќ (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Dejan Gjorgjeski (потврден корисник)

  Odlicen 5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Крилово масло (500mg), Фосфолипиди ≥ 40%, ЕПА ≥ 12, ДХА≥7% и Астаксантин ≥ 200mg/kg.

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Како додаток во исхраната земете две (2) софтгел капсули на ден.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: