Dr. Viton – Krillax

390 ден

Опис

Dr. Viton – Krillax е висококвалитетен додаток во исхраната кој содржи квалитетно крилово масло со дополнитело додаден астаксантин.

Астаксантинот е неверојатно силен антиоксиданс кој ги заштитува сите клетки во нашето тело од штетното дејство на слободните радикали, а има и силно антиинфламаторно дејство.

Dr. Viton – Krillax придонесува за

 • Правилна работа на срцето
 • Ги заштитува крвните садови од атеросклероза
 • Ја одржува нормалната функција на имуниот систем
 • Ја намалува болката и ја зголемува подвижноста при проблемии со зглобовите,
 • Ја помага конгнитивната функција и помнењето
 • Ги намалува непријатните пред менструални симптоми
 • Има силно антиоксидансно и противвоспалително дејство
 • Ја зголемува хидратацијата и еластичноста на кожата

Криловото масло добро се поднесува, но луѓето алергични на морска храна не би требало да го користат.

Производот е моментално на акција во Зегин Аптеки до 31.05.2020 (Цена 293 денари.)

Производот може да го набавите во аптеките на: Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

12 искуства за Dr. Viton – Krillax

5 ѕвезди
91%
4 ѕвезди
8%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Sonja Risteska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 5 out of 5

  SLADZANKA HANDZISKA-POPOVA (потврден корисник)

  Vtoro pakuvanje , ama dobro se chuvstvuvam.

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Brankica Taneva Kovachevikj (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  David (потврден корисник)

  super ste

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Renata Koleva (потврден корисник)

  Zadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Дејан (потврден корисник)

  Призводот е во ред, треба користење во подолг временски период за да се почувствува бенефит.

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno…

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 4 out of 5

  Мария Аврамова

  Поръчката я няма още

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Vlatko Siljanoski (потврден корисник)

  Najdobar proizvod Krilah

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno vo sekoj pogled i aspekt

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производ кој сега почнав да го користам и очекувам позитивни резултати

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Крилово масло (500mg), Фосфолипиди ≥ 40%, ЕПА ≥ 12, ДХА≥7% и Астаксантин ≥ 200mg/kg.

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Како додаток во исхраната земете две (2) софтгел капсули на ден.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: