-40%

Dr. Viton – Krillax

390 ден 234 ден

Попустот важи уште:
18Денови03Часови25Минути14Секунди
Погледни сметка

Опис

Dr. Viton – Krillax е висококвалитетен додаток во исхраната кој содржи квалитетно крилово масло со дополнитело додаден астаксантин.

Астаксантинот е неверојатно силен антиоксиданс кој ги заштитува сите клетки во нашето тело од штетното дејство на слободните радикали, а има и силно антиинфламаторно дејство.

Dr. Viton – Krillax придонесува за

 • Правилна работа на срцето
 • Ги заштитува крвните садови од атеросклероза
 • Ја одржува нормалната функција на имуниот систем
 • Ја намалува болката и ја зголемува подвижноста при проблемии со зглобовите,
 • Ја помага конгнитивната функција и помнењето
 • Ги намалува непријатните пред менструални симптоми
 • Има силно антиоксидансно и противвоспалително дејство
 • Ја зголемува хидратацијата и еластичноста на кожата

Криловото масло добро се поднесува, но луѓето алергични на морска храна не би требало да го користат.

Производот може да го набавите во аптеките на: Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

47 искуства за Dr. Viton – Krillax

4,8
Based on 47 reviews
 1. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Blagoja M. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, odlicna usluga i ekspeditivnost!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Cvetanka Stoilkovska (потврден корисник)

  Odlcen proizvod so pristapna cena

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 4 out of 5

  Dejan Popovikj (потврден корисник)

  Немам поголемо искуство, овој суплемент треба да се користи подолго време за да се осетат ефектите од користење

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Vlatko A. (потврден корисник)

  Веќе втора нарачка ми е. Потврдено и лабораториски дека делува. Холестеролот се намали во референтни вредности😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Данчо Попоски (потврден корисник)

  Подобрување на крвната слика.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Sandra J. (потврден корисник)

  Proizvodot go kupuvam bidejki vo sebe sodrzi kriovo maslo i astaksantin vitamin koj treba da go konzumira sekoj koj e vo moznost i naseto zdravje i telo ke Vi bide blagodarno.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Marijana Delovska (потврден корисник)

  Preubav proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Magdalena Delova (потврден корисник)

  Superx

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Крилово масло (500mg), Фосфолипиди ≥ 40%, ЕПА ≥ 12, ДХА≥7% и Астаксантин ≥ 200mg/kg.

Неактивни состојки: глицерин, желатин, вода

НАЧИН НА УПОТРЕБА: Како додаток во исхраната земете две (2) софтгел капсули на ден.
ВНИМАНИЕ: Не ја надминувајте препорачаната дневна доза од 2 капсули на ден. Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на собна температура, да не се изложува на прекумерна топлина и светлина. Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: