-40%

Dr. Viton – M-jet

720 ден 432 ден

Опис

Dr. Viton – M-jet – Формула за мажи

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Tribulus

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

15 искуства за Dr. Viton – M-jet

 1. 5 out of 5

  Ile Iliev (потврден корисник)

  ✌️👍

  5 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Stefan (потврден корисник)

  Odlichen proizvod,efekt se chustvuva ushte vo prvite 3-4 dena,a najdobro e toa shto e na prirodna baza 👍👌

  11 од 14 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 4 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  По 40тата се што му треба на мажот за дневна виталност и енергија за поперспективно прифаќање на предизвиците….

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 3 out of 5

  Toshe Jovanovski (потврден корисник)

  Сеуште е рано за некакви резултати. Немам почувствувано сеуште резултат но сметам дека ќе биде потребно уште некое време како би дал попрецизно мислење.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Toso Kurteski (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod im preporacuvam site da go koristat.

  1 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 3 out of 5

  Igor Krstevski (потврден корисник)

  L ok

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  odlicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 5 out of 5

  Zoran Inovski (потврден корисник)

  Zadovolen od efektot

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 2 out of 5

  Тодорчо Јовановски (потврден корисник)

  Го пијам редовно но сеуште не сум приметил подобрување во проблемот кој го имам. Ќе продолжам да го конзумирам редовно па можеби состојбата ке се подобри во иднина.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 5 out of 5

  Miroslav Pavlovski (потврден корисник)

  Prv pat go koristam mislam deka so redovna upotreba ke ima efekt

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 3 out of 5

  Demir Ajvazi (потврден корисник)

  Momentalno gi koristam ,a kako deluvaat ke vidime

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 4 out of 5

  Sasko (потврден корисник)

  Odlicen proizvod deluva

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 5 out of 5

  Mira Vidanovska (потврден корисник)

  silna poddrska za maskoto zdrvje osobeno za vozrasnite mazi nad 40 god

  0 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 14. 5 out of 5

  Sasko S. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Kosta (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Активни Состојки:

Damiana 4:1 Extract – 70mg
Guarana 4:1 Extract – 50mg
Maca 5:1 Extract – 70mg
Panax Ginseng root Extract 5:1 – 50mg
Tribulus terrestris Extract – 50mg
Epimedium grandiflorium 4:1 Extract – 70mg
Eurycoma longifolia 4:1 Extract – 50mg
L-Carnitine – 30mg
Acetyl L Carnitine – 30mg
L-Arginine – 50mg
Vitamin B1 – 1mg
Selen – 50mcg
Zinc Sulfate – 7mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: