Магнезан NEURO

370 ден

Магнезан NEURO е есенцијален коктел од магнезиум, витамини, антиоксиданси, аминокиселини и гинко билоба.

Опис

Корисниците на Dr. Viton – Magnezan NEURO исто така го користат и Dr. Viton – Магнезан Б6 и Dr. Viton – Omega 3

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

177 искуства за Магнезан NEURO

4,8
Based on 177 reviews
 1. 5 out of 5

  Ljupco S. (потврден корисник)

  Брза испорака и одговорни

  14 од 17 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Isa I. (потврден корисник)

  suplementot e top

  11 од 14 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Baba mi go koristi, zadivolna e 🙂

  5 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Сања (потврден корисник)

  Редовно го пијам Магнезиум Неуро, одличен е .

  2 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Aleksandar Kedijoski (потврден корисник)

  Одличен производ со брза и навремена испорака. Ве држи свежи и концентрирани додека работите.

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Ana Manevska (потврден корисник)

  Veke sum gi koristela i sum prezadovolna

  1 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Дејан (потврден корисник)

  Добар производ, го користам подолго време и сум задоволен. Го препорачувам.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Jasmina T. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  0 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  Одлична комбинација

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Mendije Alimi (потврден корисник)

  predobri

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Ljupce Georgiev (потврден корисник)

  Ok

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Одлични

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 4 out of 5

  Brankica (потврден корисник)

  Pocnav da gi koristam, kako suplement za podobruvanje na koncentracija. Po dva meseci osetiv podobruvanje. Ke profilzam da gi pijam.

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 3 out of 5

  Erdogan SARAC (потврден корисник)

  ponekogaş naraçkite ne prıstıgnuvaat ıako od moja strana naraçkata e potvrdena. Isto taka i popustıte koj se delenı od vaşa stran ne se presmetuvaat. Generalno sum zadovolen ı po ovoj povod ve pozdravuvam.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Elena Taneva (потврден корисник)

  Odlicni proizvodi, prezadovolna

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  Сон. затоа порачувам по не знам кој пат …….

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 4 out of 5

  Emina S. (потврден корисник)

  Energetska bomba🤫

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Teodora Ilievska (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Natasa K. (потврден корисник)

  Zadovolna sum mnogu od site vasi proizvodi.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Zivka Jovanovska (потврден корисник)

  odlicni

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Mnogu me uspivaat. Tesko se budam od niv

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Ana Mitrevska (потврден корисник)

  Ок се.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Trajce Ristov (потврден корисник)

  Почитувани.
  Задоволство и голем чест ми е да ви кажам дека сум премногу задоволен од вашите производи. Со Магнезан Neuro не само што ми се подобри концентрацијата, ја регулирав и исхраната па дури и крвната слика е подобра од било кога благодарение на сите витамини кои ги содржи овој производ. P.s. Пофторно би го користел истиот.
  Со почит.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  odlicno ja podobruvaat memorijata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Bojana T. (потврден корисник)

  Najdobri ste i vo cena i vo kvalitet😊😉😉

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Snezana Cvetanoska (потврден корисник)

  Mn. Dobri proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Jana Niceska (потврден корисник)

  Многу сум задоволна и од производите и брзата испорака !

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 4 out of 5

  Sonja Obrenovik (потврден корисник)

  Mnogu dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Valentina Nedelkova (потврден корисник)

  Помага во одржување на концентрацијата во текот да денот -проверено

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Jovce Sarafiloski (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го порачувам веќе неколку пати, супер.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Elena Cvetanovska (потврден корисник)

  Многу сум задоволна☺️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Violetka Goshevska (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Dragica B. (потврден корисник)

  Odlicen e 😆

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  biljana salamovska (потврден корисник)

  Nema vrtoglavica.zuenje bolki .zaborav …..samo nasmevka .sreka

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Aneta G. (потврден корисник)

  Го користам по потреба повеќе од една година, ја зголемува концентрацијата и меморијата

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 39. 3 out of 5

  Бранислав Јовевски (потврден корисник)

  Без ефект

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Николина Здравеска (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Goce (потврден корисник)

  Ekstra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  Spiesh mirno

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Blagica Jovanovska (потврден корисник)

  Pomaga na lice po hemoterapija za opustanje i dobar son.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Violeta Paligora (потврден корисник)

  Najdobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Lejla A. (потврден корисник)

  odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Maja B. (потврден корисник)

  Одличен производ, брза испорака, професионални

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 48. 4 out of 5

  Margareta Krsteska (потврден корисник)

  Прецизни вокумуникацијата, доделен попуст, точна достава.
  Добар состав на производите.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Potvrduvam deka proizvodot ima efekt. Redovno ke go konzumiram i ponatamu.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Ane Trajkovska (потврден корисник)

  Засега задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 4 out of 5

  Aleksandra Mineva (потврден корисник)

  Dobri se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Неверојатно добар!

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Ljubisa Dailovski (потврден корисник)

  Zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Весна (потврден корисник)

  Kako sto velat vo reklamite ja isteruva maglata vo glavata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prv proizvod od koj se cuvstvuva razlika

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Meri Gjorgjievska (потврден корисник)

  Го употребувам веке една година и сум презадоволна , грчевите во мускулите исчезнаа исто така и благата деменција како последица на премореност веке ја нема .По 50 тата еден Magnezan neuro секое утро одговорно ви препорачувам.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  pavlina (потврден корисник)

  Preparatot e odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 59. 5 out of 5

  Monika (потврден корисник)

  Mnogu efektivni. Ne mi otvaraat apetit no me relaksira i malku me tera na spienje.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Наташа Мирческа (потврден корисник)

  Одлично и топло го препорачувам

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Tanja Georgieva (потврден корисник)

  Prezadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 62. 4 out of 5

  Мирза Омерагиќ (потврден корисник)

  Солидно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Добри Јовевски (потврден корисник)

  Солиден производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Vlatko P. (потврден корисник)

  Mnogu dobar supliment.Vednash se osekja razlika

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Vera Subeska (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen, go koristime jas i mojot soprug i ni pomaga za koncentracija ,podobra memorija i dr.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Ivana s. (потврден корисник)

  Odlichen proizvod 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Simona (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Katerina Krstova (потврден корисник)

  Одлични!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  ANGELA SILJANOSKA (потврден корисник)

  Dobar proizvod so prifatliva cena, go preporacav i na drugi…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна во целост од препаратот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Goce Stoilovski (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Vesna V. (потврден корисник)

  Навистина го опушта нервниот систем и ја подобрува меморијата. Редовно го користам и така планирам и во иднина.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Александар К. (потврден корисник)

  Брза доставана квалитетен прозивод по достапна цена

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Snezhana F. (потврден корисник)

  За постари луѓе подобрува мозочна функција

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  ana a. (потврден корисник)

  top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  ana a. (потврден корисник)

  top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Валентина (потврден корисник)

  Vtora kutija imam do sega koristeno i super e i toj

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Vlatko T. (потврден корисник)

  Ekstra proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Емилија К. (потврден корисник)

  Го конзумираме магнезан неуро и многу ни помага за концентрација и помнење

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Алмир (потврден корисник)

  Добар производ.
  Во една капсула ги имате најбитните витамини: магнезиум и Б-комплекс, но и јод, гинко и други потребни амино киселини.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Тања Трајкоска Јанчевска (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 5 out of 5

  Stole Spasovski (потврден корисник)

  Супер производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Katerina Madjovska (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Violeta A. (потврден корисник)

  Zadovolni sme od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Вера Талатова (потврден корисник)

  Многу ефикасно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Elena S. (потврден корисник)

  Gi zemav I ke vidime kako deluvaat🤔

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Anita M. (потврден корисник)

  Odlicni za pamtenje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Тоше Г. (потврден корисник)

  SUPER PROIZVOD

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Sanja Gudeska-Zdravkovska (потврден корисник)

  Професионални!
  Мегнезан неуро е одличен производ и ми се допаѓа што имате повремено промоции. Ми се допаѓаат и други ваши производи кои би сакала во иднина да ги пробам.
  Ви благодарам.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 95. 4 out of 5

  Toni Arsovski (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 4 out of 5

  Илија Кондратјук (потврден корисник)

  Супер е, многу сум задоволен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Tanas Poposki (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odličen proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Radmila Leova (потврден корисник)

  Navistina ja cisti maglata od vasiot mozok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Odlicen proizvod go koristime podolgo vreme!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Gabriel T. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  vasil madzevski (потврден корисник)

  potrebni so tekot na godinite za odrzuvanje na mozokot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ОДЛИЧНО

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Jasminka Dukoska (потврден корисник)

  Navistina dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Го користам од скоро, задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 4 out of 5

  Лилјана Зафирова (потврден корисник)

  Ги користам веќе некое време и задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  Go preporacuvam, site proizvodi se odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 3 out of 5

  Liljana Miladinova (потврден корисник)

  Ve molam vo idnina koga imate narachki od isto lice i ista adresa i se vo isto vreme napraveni narachkite povrzuvajte gi a ne dvajca od kargo doagaat vo isto vreme za da gi primam narachkite(se sluchuvaat greshki vo narachka)…i shto e najvazno JAVUVAJTE SE NA TELEFON,a ne digate slushalka za da isklucite

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 111. 5 out of 5

  Todor (потврден корисник)

  petka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Menca Zafirova (потврден корисник)

  Smetam deka mentalnoto zdravje e mnogu vazno pa zatoa so tekot na godinite potrebno e neguvanje na naseto zdravje i zajaknuvanje na imunitetot. Zatoa se resiv da koristam nekoi od vasite proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Efikasen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Сеуште е рано да заклучам го користам неколку дена.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Violeta Tasevska (потврден корисник)

  Redovno gi koristam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  Mendije Alimi (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 5 out of 5

  Јulijana Stefanov (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 4 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Кратко го користам за да оформам мислење за ефикасноста. Имам забелешка во врска со доставата која не се врши до точната адреса туку до влезот на зградата под изговор за ситуацијата со корона вирусот што не е случај со други курирски служби.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Marjan Naumov (потврден корисник)

  Korisen definitivno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 4 out of 5

  Kiril Stepanovski (потврден корисник)

  Dobar e ama za razlika og mg so b 6 ovde ne sum siguren

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 5 out of 5

  Vera Subeska (потврден корисник)

  Ovoj proizvod go koristam i jas i soprugot i mislam deka imame podobruvanje na koncentracijata i memorijata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  Ana Marija (потврден корисник)

  Одличен производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  zvezdana radinska (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  Dejan Stojanoski (потврден корисник)

  Zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 1 out of 5

  Marija B. (потврден корисник)

  Ovoj proizvod iako go naracav ne go dobiv. Pisav i meil deka ne mi e dostaven no za zal ne dobiv povraten odgovor. Toa mi e edinstvenata zabeleska za ovaa naracka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 127. 4 out of 5

  Margareta Krsteska (потврден корисник)

  Корисен производ за повозрасни лица.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 128. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 5 out of 5

  Suzana (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 5 out of 5

  Hristina Varoslija (потврден корисник)

  Prodolzete taka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Vlasta Hristova (потврден корисник)

  Gi pijam kapsulite veke 15 dena i za pocetok smetam deka ima efekt, imam podobra koncentracija, no sepak treba da se pijat malku podolgo za da moze da se oseti celosniot efekt.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 5 out of 5

  Irena Dimovska -Aleksov (потврден корисник)

  Ок

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 5 out of 5

  Јован Пајмаковски (потврден корисник)

  Моментално еден од најдобрите и компактен..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 5 out of 5

  Simona (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 135. 4 out of 5

  Jasmina (потврден корисник)

  Zadovolna ,kako i site drugi proizvodi🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 4 out of 5

  Adriana Adzieva (потврден корисник)

  Cenata go pravi dobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 5 out of 5

  MarijaElen Pipek (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 5 out of 5

  Goran Georgievski (потврден корисник)

  Odlicno.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 139. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 140. 5 out of 5

  Симона (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 4 out of 5

  Divna (потврден корисник)

  so ogled na toa sto seuste gi koristam ne mozam da dadam 5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Концентрација, подобрена меморија, прва помош при полагање испити 🙂 .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 4 out of 5

  Vesna Pavlovska Tenovska (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Предобро за подобрување на помнењето и воопшто на мозочните функции

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 145. 5 out of 5

  Brankica (потврден корисник)

  Odličen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 5 out of 5

  Tanjana Pejovska Janusheva (потврден корисник)

  Супер птоизвод

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Slave T. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 5 out of 5

  Lidija (потврден корисник)

  Ok e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 5 out of 5

  Margareta K. (потврден корисник)

  бистри мисли, особено и за жени во менопауза

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 4 out of 5

  Aleksandra Aleksovska (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 5 out of 5

  ДОБРИЦА Исаковска (потврден корисник)

  Топ Производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 5 out of 5

  Menca Z. (потврден корисник)

  Nemam povece grcevi vo nozete a i sekjavanjeto mi e podobreno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 5 out of 5

  Nadica Kuzmanova (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 5 out of 5

  Donka Saveska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Marija Stojcevska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 157. 5 out of 5

  Катерина Апостоловска (потврден корисник)

  Predobri

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Vera Bogoeska (потврден корисник)

  Супер се

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 5 out of 5

  Ирена Ѓуревска (потврден корисник)

  презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Risto Kostovski (потврден корисник)

  Dobri se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 4 out of 5

  Violeta Mihajlova (потврден корисник)

  4

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 5 out of 5

  Eleonora Ivanova (потврден корисник)

  💜

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 5 out of 5

  abdula s. (потврден корисник)

  Sekogas gi koristam i super deluvat za koncetracija vo ova vreme so mnogu stres .. super se..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 165. 4 out of 5

  Vera Subeska (потврден корисник)

  Mislam deka ima podobruvanje no ne tolkavo kolku sto ocekuvav, pogotovo za zaboravenosta.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Не сме го пробале.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 168. 5 out of 5

  Zaklina Trajcevska (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 5 out of 5

  Katerina Veljanoska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 5 out of 5

  biljana kostovska (потврден корисник)

  ефикасен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 5 out of 5

  Natasa (потврден корисник)

  Odlicna kombinacija

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 5 out of 5

  Marija D. (потврден корисник)

  Супер производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 174. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  Sanja V. (потврден корисник)

  корисни и за децата, во училишниот период

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 5 out of 5

  biljana kostovska (потврден корисник)

  majka mi go pie dobra hrana za mozokot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  Ratko Sretkoski (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Magnesium – 200mg
L-arginine – 40 mg
L-carnitine – 100mg
Vitamin C – 80mg
Iodine – 50mcg
Phophadyl Choline – 10mg
L-Theanine – 60mg
Vitamin B1 (Thiamine) – 4mg
Vitamin B2 (Riboflavin) – 2mg
Vitamin B3(Niacin) – 16mg
Vitamin B6 – 3mg
Vitamin B12 – 5mcg
Vitamin D3 – 5mcg
Ginko Biloba extract 50mg

Препорачана доза: (1) една капсула дневно.
Напомена: Да не се надминува препорачаната доза.
Да се чува на студено и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за здрава и избалансирана храна.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: