-40%

Magnezan NEURO

222 ден

Magnezan NEURO е есенцијален коктел од магнезиум, витамини, антиоксиданси, аминокиселини и гинко билоба.

Погледни сметка

Опис

Корисниците на Dr. Viton – Magnezan NEURO исто така го користат и Dr. Viton – Магнезан Б6 , Dr. Viton – Omega 3 и Dr. Viton – Choline.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

322 искуства за Magnezan NEURO

4,8
Базирано на 322 искуства
 1. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  одличен!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ефикасни се. За производот да биде уште подобар, би можел да содржи помалку пополнувачи

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Goran Rajkovski (потврден корисник)

  Уште сум на почеток сега за сега добро е

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Aco Jovanovski (потврден корисник)

  Odličen proizvod za bistrenje na glavata…

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  s c (потврден корисник)

  Potreben za psihicka ramnoteza

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Dejan Jaksik (потврден корисник)

  Veke preporacano na prijateli

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Hristijan Velichkovski (потврден корисник)

  Ги користам 3 год, супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Dijana S. (потврден корисник)

  Extra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Zoran (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Boris (потврден корисник)

  Opusta pred spienje gi koristam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Magnesium – 200mg
L-arginine – 40 mg
L-carnitine – 100mg
Vitamin C – 80mg
Iodine – 50mcg
Phophadyl Choline – 10mg
L-Theanine – 60mg
Vitamin B1 (Thiamine) – 4mg
Vitamin B2 (Riboflavin) – 2mg
Vitamin B3(Niacin) – 16mg
Vitamin B6 – 3mg
Vitamin B12 – 5mcg
Vitamin D3 – 5mcg
Ginko Biloba extract 50mg

Препорачана доза: (1) една капсула дневно.
Напомена: Да не се надминува препорачаната доза.
Да се чува на студено и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за здрава и избалансирана храна.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и: