Magnezan NEURO

370 ден

Magnezan NEURO е есенцијален коктел од магнезиум, витамини, антиоксиданси, аминокиселини и гинко билоба.

Погледни сметка

Опис

Корисниците на Dr. Viton – Magnezan NEURO исто така го користат и Dr. Viton – Магнезан Б6 , Dr. Viton – Omega 3 и Dr. Viton – Choline.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

413 искуства за Magnezan NEURO

4,9
Based on 413 reviews
 1. 5 out of 5

  Vesna Bilbilovska (потврден корисник)

  super

  (0) (0)
 2. 5 out of 5

  Božidar Ivanovski (потврден корисник)

  Odlicno

  (0) (0)
 3. 5 out of 5

  Tanja G. (потврден корисник)

  Gi pijam redovno

  (0) (0)
 4. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Добар производ сите на кои сум го препорачала се задоволни.

  (0) (0)
 5. 5 out of 5

  Maja R. (потврден корисник)

  Sovrsena kombinacija

  (0) (0)
 6. 5 out of 5

  Jasminka Stojkova (потврден корисник)

  Prezadovolna

  (0) (0)
 7. 5 out of 5

  Suzana Cvetanoska (потврден корисник)

  Добри производи си прикладни цени.

  (0) (0)
 8. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobri

  (0) (0)
 9. 5 out of 5

  Snezana Acevska (потврден корисник)

  Proizvodite što gi koristam se super i sum prezadovolna❗

  (0) (0)
 10. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  (0) (0)

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Magnesium – 200mg
L-arginine – 40 mg
L-carnitine – 100mg
Vitamin C – 80mg
Iodine – 50mcg
Phophadyl Choline – 10mg
L-Theanine – 60mg
Vitamin B1 (Thiamine) – 4mg
Vitamin B2 (Riboflavin) – 2mg
Vitamin B3(Niacin) – 16mg
Vitamin B6 – 3mg
Vitamin B12 – 5mcg
Vitamin D3 – 5mcg
Ginko Biloba extract 50mg

Препорачана доза: (1) една капсула дневно.
Напомена: Да не се надминува препорачаната доза.
Да се чува на студено и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за здрава и избалансирана храна.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и: