Magnezan NEURO

370 ден

Magnezan NEURO е есенцијален коктел од магнезиум, витамини, антиоксиданси, аминокиселини и гинко билоба.

Погледни сметка

Опис

Корисниците на Dr. Viton – Magnezan NEURO исто така го користат и Dr. Viton – Магнезан Б6 , Dr. Viton – Omega 3 и Dr. Viton – Choline.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

413 искуства за Magnezan NEURO

4,9
Based on 413 reviews
Showing 36 of 413 reviews (4 star). See all 413 reviews
 1. 5 out of 5

  Vesna Bilbilovska (потврден корисник)

  super

  (0) (0)
 2. 5 out of 5

  Božidar Ivanovski (потврден корисник)

  Odlicno

  (0) (0)
 3. 5 out of 5

  Tanja G. (потврден корисник)

  Gi pijam redovno

  (0) (0)
 4. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Добар производ сите на кои сум го препорачала се задоволни.

  (0) (0)
 5. 5 out of 5

  Maja R. (потврден корисник)

  Sovrsena kombinacija

  (0) (0)
 6. 5 out of 5

  Jasminka Stojkova (потврден корисник)

  Prezadovolna

  (0) (0)
 7. 5 out of 5

  Suzana Cvetanoska (потврден корисник)

  Добри производи си прикладни цени.

  (0) (0)
 8. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobri

  (0) (0)
 9. 5 out of 5

  Snezana Acevska (потврден корисник)

  Proizvodite što gi koristam se super i sum prezadovolna❗

  (0) (0)
 10. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  (0) (0)

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Magnesium – 200mg
L-arginine – 40 mg
L-carnitine – 100mg
Vitamin C – 80mg
Iodine – 50mcg
Phophadyl Choline – 10mg
L-Theanine – 60mg
Vitamin B1 (Thiamine) – 4mg
Vitamin B2 (Riboflavin) – 2mg
Vitamin B3(Niacin) – 16mg
Vitamin B6 – 3mg
Vitamin B12 – 5mcg
Vitamin D3 – 5mcg
Ginko Biloba extract 50mg

Препорачана доза: (1) една капсула дневно.
Напомена: Да не се надминува препорачаната доза.
Да се чува на студено и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за здрава и избалансирана храна.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и: