Omega 3

260 ден

Опис

Есенцијално уживање за совршена хармонија на вашето тело.

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Krillax

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

21 искуство за Omega 3

5 ѕвезди
95%
4 ѕвезди
4%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  5 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  ljupco tasevski (потврден корисник)

  super

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  s c (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Viki Spirkoska (потврден корисник)

  Одлични се,по вторпат ги порачувам и ќе продолжам и понатаму.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Magdalena M. (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Kvaliteten proizvod so pristapna cena

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Violeta Nastevska (потврден корисник)

  Preubavi se i sum zadovolna

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 5 out of 5

  Trpe Andonoski (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 5 out of 5

  Seadin Dzaferi (потврден корисник)

  Семејно ги користиме… По едно на ден за превенција од ЛДЛ 🙂

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 5 out of 5

  Milka T. (потврден корисник)

  Proizvodite Vi se super, no nasnat isporakite.

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 5 out of 5

  Dusica Ristovska (потврден корисник)

  👍

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 5 out of 5

  Gosevska S. (потврден корисник)

  Go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 4 out of 5

  Ljupce Georgiev (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Ги користам редовно

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 5 out of 5

  Goran N. (потврден корисник)

  Odlichno

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Odlicen go preporacuvam na site 👍

  Дали мислењето ви помогна?
 18. 5 out of 5

  Sibi Jovanovska (потврден корисник)

  Omega 3*E
  Odlicni za dneven vnes za zdrav zivot

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 5 out of 5

  Dusko Dimitrovski (потврден корисник)

  супер

  Дали мислењето ви помогна?
 20. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Se e ok nemam zamerki

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Nadica T. (потврден корисник)

  Одличен суплемент!

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

(1) една капсула содржи 1000mg рибино масло од кои 300mg вкупно Омега-3 масни киселини или 18% ЕПА и 12% ДХА, 12mg витамин Е и 10mcg витамин Д3.

Препорачана доза: 1 капсула на ден со повеќе течност.
Напомена: Да се чува вон дофат на деца, на суво место на 25°C .
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: