Serrapeptase

720 ден

Опис

Dr. Viton – Serrapeptase е супериорен протеолитички ензим со моќни природни антивоспалителни својства.

Корисниците исто така ги користат следниве производи: San Sebastian – Куркума (Turmeric), Dr. Viton – Movens Крема, Nature Essential – Масло од лук

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

97 искуства за Serrapeptase

4,7
Based on 97 reviews
 1. 5 out of 5

  Јулијана Неделков (потврден корисник)

  Одлични се сите производи

  7 од 14 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Нада С. (потврден корисник)

  Капсулите Серапептазе на Др.Витон,ги користам подолго време,за различни индикации и сум задоволна од нивниот ефект при респираторни инфекции,синузитиси,ревматски болки.

  15 од 18 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Biljana Chklamovska (потврден корисник)

  Postojano gi koristam vasite proizvodi i mnogu sum zadovolna od niv. Zadovolna sum i od vasiot profesionalizam vo dostavata na narackite. Prodolzete taka.

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  SLADZANKA HANDZISKA-POPOVA (потврден корисник)

  super se

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Denes go dobiv vashiot proizvod, no od iskustvo na bliski prijateli sigurna sum vo pozitivniot rezultat. Vi blagodaram

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Jasmina Boskovska (потврден корисник)

  Super proizvod

  3 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Elena Pavleva (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Super. Kako i za site drugi proizvodi. Zadovolni od uslugata i brzata dostava.

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 4 out of 5

  Каролина (потврден корисник)

  Првпат ќе го користам овој препарат во комбинација со Movens…очекувам добар ефект!

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  DA MOZAM I DESETKA BI STAVILA

  1 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Ивана Николовска (потврден корисник)

  Ги земав по препорака од пријателка. За резултат ќе почекаме , уште е рано

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Билјана Касапинова (потврден корисник)

  Pomagat pri bolka i bolkata isceznuva

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Сузана (потврден корисник)

  Odlicen za namaluvanje na otoci predizvikani od artrit. Isto taka deluva pri isfrlanhe na sluz koj se javyva pri pusacka kaslica

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 4 out of 5

  Nadica T. (потврден корисник)

  Како суплемент се многу важни и корисни осебено при воспаленија. Малку се поскапи отколку во аптека (180х30=540 ден) но со попустот и бесплатната достава се многу достапни.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni se i mnogu mi pomognaa

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prezadovolna

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Veliche Iloski (потврден корисник)

  Super

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Pamela Jordanova (потврден корисник)

  Супер

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Violeta Bubalo (потврден корисник)

  Kvalitetni

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлични

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ кои ме ослободи од оток на главата брзо и ефикасно

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Dejan Ladev (потврден корисник)

  Odlicno

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Милица Тосевска Апостолова (потврден корисник)

  Ок е

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Violetka Goshevska (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Tatjana Jakimov (потврден корисник)

  Predobar proizvod za sanacija na luzni od akni no i za smiruvanje na aknite …prezadovolni se moite sinovi tie go koristat…a isto i predobar za otoci vo zglobovi …

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Naum (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Elena Petreska (потврден корисник)

  Dobri

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Goce Stevanoski (потврден корисник)

  5+

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  Darko Nikoloski (потврден корисник)

  Prezadovolen sum od Vashite proizvodi i od Vashite uslugi ,se e vo red .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Goce Rabadzievski (потврден корисник)

  super

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 31. 4 out of 5

  Natasha K. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Viktor Galeski (потврден корисник)

  Понов производ – го употребувм неколку месеци, ми помага со болката и отечените нозе.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Tomi Bozinovski (потврден корисник)

  Едноставна и брза процедура за купување. Производите на др. Витон ми се одлични.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Dragan N. (потврден корисник)

  Одлични се. Ми ѓи намалија болќите во кичмата, очекувам целосно да исчезнат но ќе треба да ја испијам целата терапија, претпоставувам… Важно на приридна база се, штета нема.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Ljubisa Dailovski (потврден корисник)

  Zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 37. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот ми предизвика алергиска реакција

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 4 out of 5

  Томислав (потврден корисник)

  Брзо пристигна, задоволен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 39. 4 out of 5

  tanja bonevska (потврден корисник)

  Seuste ne sum go ispila za da dadam tocna ocenka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Daniela Ladeva (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 42. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Soliden proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Tatjana M. (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  До сега задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  nema otok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 47. 4 out of 5

  Gjorgi M. (потврден корисник)

  minimalni efekti do sega

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Љупчо С. (потврден корисник)

  Јас сум на почеток на користење потребно ми е сигурно подолг период за да приметам промени на подобро

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 49. 4 out of 5

  Milan R. (потврден корисник)

  Pomagaat kolku tolku za akutni sinusi.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Aneta (потврден корисник)

  Намалена болка во рака

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Gordana Apostolovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod i dostava.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 4 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Dobri se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Слаѓана Здравковска (потврден корисник)

  Prezadovolni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 54. 4 out of 5

  KRISTINA (потврден корисник)

  Zadovolna sum od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Jovana Petkovska (потврден корисник)

  Брза и професионална услуга. Производот го препорачувам и доколку е потребно јас пак би го нарачала.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Snezhana F. (потврден корисник)

  Одличен за отоци и при настинки

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Daniela (потврден корисник)

  Odlicni ste vo sekoj pogled… za suplementot nema sto mn da se komentira 👍👍👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Засега сум задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 59. 4 out of 5

  Снежана Ф. (потврден корисник)

  Помага и за настинка и отоци

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Тања Трајкоска Јанчевска (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Snezana Cvetanoska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 2 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  за третман на акни на лице не помагаат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 1 out of 5

  Невена Ацковска (потврден корисник)

  Не стигна нарачката!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 4 out of 5

  Zlata Vasevska (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Vesna S. (потврден корисник)

  Го намали отокот на раката

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 4 out of 5

  Ljupka (потврден корисник)

  Ok proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni se tabletite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Добар, но веќе на пазарот има со многу поголема концентрација.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Lidija Lokoska (потврден корисник)

  Prv pat gi koristam I sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  mi stana inventar vo kukata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 4 out of 5

  Снежана Ф. (потврден корисник)

  Одлично и за отоци и настинки

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Violeta Mitrushevska (потврден корисник)

  Ushte ne gi probav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Мице (потврден корисник)

  Поради високата активност на ензимите се јавува ефект релативно брзо и помага кај проблеми со затнат нос, отоци, болки во зглобови.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Mnogu efikasen priroden preparat.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Manja Sofronievska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Julijana Vasilovska (потврден корисник)

  Imam problemi so sinusite veke 18 godini I samo uste ova nemav probano,ama posle nekolku dena osetiv podobruvanje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Ивана Величковска (потврден корисник)

  Serrapeptase e eden od podobrite suplimenti za namaluvanje na otok no dobar e i za celiot organizam, za podobruvanje i podmladuvanje.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Tanjana Pejovska Janusheva (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Elizabeta Gjorgjevik (потврден корисник)

  odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Ana S. (потврден корисник)

  Ефикасно помошно средство за болки во синуси

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Julijana Vasilovska (потврден корисник)

  Veke go koristam vtoroto pakuvanje za problemi so sinusi koi gi imam 18 godini,I slobodno kazuvam deka posle isprobani X proizvodi od kortiko do prirodni konecno imam znacitelno podobruvanje(osekjam Kako e da se dishe preku nos)Fala vi od ♥️

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Elizabeta Nasteska (потврден корисник)

  За кратко време се гледа ефектот го користиме за акни и има големо подобрување ‘ нема црвенило и не се јавуваат нови

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  Anka Mijovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 4 out of 5

  Соња Живковиќ Ѓоргиевска (потврден корисник)

  Добри се. Ги користам и јас и сопругот.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Svetlana Mishevska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Natasha K. (потврден корисник)

  Одличен производ! Топла препорака

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Admir Abdulovski (потврден корисник)

  Mnogu sme zadovolni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Borko Trajkov (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Слаѓана Младеновиќ (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Julijana V. (потврден корисник)

  Najdobar lek za vospaleni sinusi..dobro e Sto postoite 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Pepi M. (потврден корисник)

  Одлични капсули при некое воспаление.Ги користам за синуси

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Данчо Попоски (потврден корисник)

  Подобрување по само првото испиено пакетче, топло препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nekolku godini gi koristam i prezadovolna sum.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Lidija Petrusevska (потврден корисник)

  Супер се. Прв пат пред три години ги купив по препорака од доктор. И од тогаш редовно ги користиме сите дома.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Biljana NIKOLOVSKA (потврден корисник)

  Mi go cisti sekretot od sinusite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Serratiopeptidase 80.ooo IU

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена:
Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: