-40%

Tribulus

300 ден 180 ден

Опис

Корисниците што го користат Dr. Viton – Tribulus исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – M-jet, Dr. Viton – Magenzan B6, Dr. Viton – Magnezan C, Dr. Viton – Magnezan Gel 

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

38 искуства за Tribulus

 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  16 од 23 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  David (потврден корисник)

  A

  7 од 10 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Ице Ѓоргиев (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  5 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  N1

  5 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Memo (потврден корисник)

  Najdobri

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Vane Kotev (потврден корисник)

  Odlicno

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Trajanco Stojanoski (потврден корисник)

  Super ponuda so niski ceni

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 4 out of 5

  Aleksandar Efremov (потврден корисник)

  Zadovolen sum ne bash kako sho otcekuvav zatoa i otcena 4 😀

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Dusko Dimitrovski (потврден корисник)

  одличен

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 5 out of 5

  Nikola Toplev (потврден корисник)

  Dobri se

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 4 out of 5

  Goce Karanfilovski (потврден корисник)

  MNOGU DOBAR PROIZVOD

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 5 out of 5

  Veliche Iloski (потврден корисник)

  Super

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 5 out of 5

  Александар Богатиноски (потврден корисник)

  Одличен производ 👍

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 14. 5 out of 5

  Trajko Gjorgjioski (потврден корисник)

  По кратко време осетив промени во позитивна смисла..

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 15. 4 out of 5

  Јован Пајмаковски (потврден корисник)

  Многу добро

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 16. 5 out of 5

  Konstantin Dimeski (потврден корисник)

  Odlicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 17. 5 out of 5

  Blagoj Glushkov (потврден корисник)

  Super se za fizicka aktivnost

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 18. 5 out of 5

  Toni Muzoski (потврден корисник)

  Одличен и пред се, многу ефикасен производ!

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 19. 4 out of 5

  Jovan Aleksovski (потврден корисник)

  Mnogu dobar proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 20. 5 out of 5

  Naum (потврден корисник)

  Top

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 21. 5 out of 5

  Николина Здравеска (потврден корисник)

  Одлично

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 22. 3 out of 5

  DRAGOLJUB KITOSKI (потврден корисник)

  pomaga periodicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 23. 5 out of 5

  Memo (потврден корисник)

  Top produkt so extra cena

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 24. 5 out of 5

  Гоце (потврден корисник)

  Одличен производ за додаток при вежбање

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 25. 5 out of 5

  Aleksandar Jovanovski (потврден корисник)

  Top proizvod.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 26. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 27. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobro

  Дали мислењето ви помогна?
 28. 4 out of 5

  Атанас (потврден корисник)

  Добар производ со прфатлива цена

  Дали мислењето ви помогна?
 29. 5 out of 5

  Nikola Toplev (потврден корисник)

  Okj se.

  Дали мислењето ви помогна?
 30. 5 out of 5

  Горан Смилевски (потврден корисник)

  Одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
 31. 5 out of 5

  Stefan (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, plus energija vo sekojdnevieto.

  Дали мислењето ви помогна?
 32. 5 out of 5

  ivica (потврден корисник)

  dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 33. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 34. 3 out of 5

  Miso Pop Gligorov (потврден корисник)

  Ништо посебно

  Дали мислењето ви помогна?
 35. 5 out of 5

  Aleksandar Jovanovski (потврден корисник)

  Top produkt.

  Дали мислењето ви помогна?
 36. 5 out of 5

  Kosta (потврден корисник)

  одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
 37. 5 out of 5

  Goce Stoilovski (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
 38. 5 out of 5

  Pance Krsteski (потврден корисник)

  super ste, dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Активни Состојки:

Tribulus terestris Extract – 500mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: