-56%

Hyaluronic Acid Serum + Jade Roller + Black Eye Mask

790 ден

Погледни кошничка

Опис

*За производи на попуст не се засметува дополнителен попуст од купон.

Нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

18 прегледи за Hyaluronic Acid Serum + Jade Roller + Black Eye Mask

 1. 5 помалку од 5

  Biljana Manchikj (потврден сопственик)

  /

 2. 5 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  👏🏻

 3. 5 помалку од 5

  Nenad Velkovski (потврден сопственик)

  Odlicna cena za vakov set, vednas vidlivi reultati od Hyaluronic acid

 4. 5 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  odlicen

 5. 5 помалку од 5

  Angela Slavkova (потврден сопственик)

  Prekrasen serum,rolerot odlicen👌

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Витамин Ц
Органска хијалуронска киселина
Колаген
Органска алое вера
Витамин Е
Масло од јојоба
Ферулинска киселина
МСМ
Л-аргинин
Глицерин
Феноксиетанол
Етил хексил глицерин

Начин на употреба: Измијте го лицето и со тапкање исушете ја кожата. Доколку користите тонер, прво аплицирајте го тонерот. Со врвовите на прстите нанесете мала количина од серумот на целото лице, вратот и деколтето. Почекајте да се исуши, потоа нанесете хидратантна крема. Може да се користи дневно, преку ден или навечер.

Претпазливост и предупредувања:
 Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Вие исто така би сакале…