Hyaluronic Acid Serum

690 ден

Опис

Dr. Viton – Hyaluronic Acid Serum е вистински избор доколку на вашата кожа и треба комплетна длабинска хидратација и подмладување.

Dr. Viton – Hyaluronic Acid Serum ќе ја врати еластичноста и свежината на вашата кожа ќе ја подмлади и ќе ги „измазни“ брчките и фините линии на лицето. Како резултат на тоа, ќе ја подмладите кожата, без потреба од скапи и потенцијално ризични козметички третмани.

Молекулите на хијалуронската киселина се главните состојки за „полнење“ на брчките кои се наоѓаат меѓу клетките на кожата (средината на сврзното ткиво), а намалувањето на оваа киселина значи губење на нејзиниот волумен, а со тоа појава на брчки и губење на еластичноста на кожата.

Хијалуронската киселина постепено се намалува како нашата кожа старее, а нејзиното намалување се рефлектира со појава на брчки на нашето лице.

Dr. Viton – Hyaluronic Acid серумот покрај богатството од хијалуронска киселина е дополнително збогатен со уште неколку состојки од голема важност за вашата кожа.

Органско Алое вера ја одржува кожата чиста и хидрирана задржувајќи ја природната влажност на кожата давајќи и енергија и сјај.

Органско масло од јојоба e активен длабински чистач на масните пори збогатен со витамините од Б2 и Б3.

Витамин Ц – e важен за синтезата на колагенот и карнитинот, како и за метаболизмот на масните киселини. Помага при отстранување на темни флеки од кожата и и дава дополнителен сјај.

Витаминот Е игра голема улога во формирањето на здрава и убава кожа. Тој претставува моќен антиоксиданс кој ја храни кожата и не ги затвара порите. Кожата ја прави поеластична и влажна, и што е многу важно е тоа што со негова употреба се успорува процесот на стареење на кожата.

Ретинол (Витамин А) помага во видливото намалување на фините линии и брчки, во комбинација со хијалуронската киселина помага да ја затегнат кожата, да го изедначат нерамниот тон на кожата, да ја изедначат и да ја подобрат површината на кожата и да помогнат во ублажување на ефектите од еколошката загаденост и нечистиот воздух на кој секојдневно сме изложени, а тоа ја старее предвремено нашата кожа.

Есенцијално масло од гераниум се користи за лекување на ситни акни, намалување на воспалението, а исто така се користи и за намалување на веќе појавени брчки на кожата и спречува појава на нови.

Екстракт од див зелен чај – Зелениот чај е богат со антиоксиданси, кои може да ви помогнат да ја заштитите вашата кожа од еколошки стрес. Антиоксидансите со кои е богат зелениот чај се борат против брчките овозможувајќи и младешки изглед на кожата. Антиоксидансите помагаат и при природен линфитнг, ја затегнуваат кожата кожата овозможувајќи и поголема цврстина и еластичност.

Вештерска леска – се користи за спречување и намалување на воспаленија поради нејзиното антиинфламаторно својство. Вештерската леска помага во задржување на влагата на кожата или надворешниот слој на кожата, за да се намали загубата на вода од кожата и да се задржи мекоста и еластичноста на кожата.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

201 искуство за Hyaluronic Acid Serum

 1. 5 out of 5

  VESNA AVRAMOVA TUMTAS (потврден корисник)

  ЗАДОВОЛНА

  9 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Marija Ivanovska (потврден корисник)

  Многу сум задоволна

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Perfect

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Tina M. (потврден корисник)

  Super hidratiracki!!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  ajsen topaloska (потврден корисник)

  Vi blagodaram mi stigna proizvodot,bevte premnogu brzi edvaj cekam da go isprobam i da spodelam 😚

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 3 out of 5

  ivana makarovska (потврден корисник)

  Se uste ne mozam da dadam mislenje za proizvodot bidejki denes go dobiv, no mozam da ve pofalam za brzata isporaka i da vi se zablagodaram sto me iznenadivte so podarokot koj go dobiv so serumot. Od denes zapocnuvam da go koristam pa dokolku sum zadovolna nasekade ke ve preporacuvam. Vi blagodaram. Pozdrav!

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Emel H. (потврден корисник)

  Odlicen serum za lice. Vi blagodaram i za poklonot

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Снежана Ванкова (потврден корисник)

  Произвидот идлучен, додтавата брза

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот е одличен.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Љубица (потврден корисник)

  Одличен серум.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Љубица Илиеска (потврден корисник)

  Прекрасен продукт. После само 3 дена нанесување забележав позитивни промени.

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  ivana (потврден корисник)

  Го препорачувам, за чисто лице без брчки.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Ankica Ardzelieva (потврден корисник)

  Сум користела крема со хијалуронска киселина. Сега ќе го пробам серумов и за ефикасноста во друга прилика би дала коментар. Верувам дека е добар, затоа и го порачав.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Ivana Timova (потврден корисник)

  Го користам повеќе од година време. Супер е, без мирис, не иритира, резултати видливи после одреден период на употреба.

  7 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Ице Ѓоргиев (потврден корисник)

  Super hidratiracki

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Елена (потврден корисник)

  Предобар серум! Препорачувам

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Renata Koleva (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Jasminka Markovska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 1 out of 5

  Катерина (потврден корисник)

  Не можам да го отценам производот зошто уште не сум го добила. Овој пат не сум задоволна од испораката. Ми се јавија минатиот четврток и ми рекоа за 10 мин. Јас им кажав дека не сум моментално дома и можам да бидам за 40 мин., но повторно не ме побараа. Помина цела недела.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Надица С. (потврден корисник)

  Одличен производ!

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Maja (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 3 out of 5

  Nevenka M. (потврден корисник)

  Чекав цела недела за достава! Ве молам во иднина поработете на вашата експедотивност.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Катерина (потврден корисник)

  Одличен серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Go koristam nekolku dena, go pravi liceto da izgleda mnogu svezo.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Verica Zografska Jordanova (потврден корисник)

  Чувство на свежина

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  marina andovska (потврден корисник)

  Kapkite se prekrasni lesno se apsorbiraat vo kozata ,ne ostavaat masno t.e ne sveti liceto a se oseka mazna i pomladena koza:)

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Одлечен производ. Со месеци го користам, презадоволна сум.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  Mirjana Tanevska (потврден корисник)

  Ovoj proizvod go koristam poveke od 2 godini vo kombinacija so Vitamin C serumot i sum prezadovolnaa.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Marija Gavrilovska (потврден корисник)

  Redovno go kupuvam,yoa kazuva se.Prezadovolna sum

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 31. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen preparat, brzo se vpiva i moze da se koristi pred bilo koja krema.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Efka Andonova (потврден корисник)

  Pozitivno ima golem efekt

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Јасна Лоџева (потврден корисник)

  Многу добар производ,го препорачувам на сите кои им треба! Поздрав 💋

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  menka jurukova (потврден корисник)

  seuste ne sum go pocnala

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 35. 4 out of 5

  Maja P. (потврден корисник)

  Производот е одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Dejana Kocevska (потврден корисник)

  Prezadovolna sum od vaśite prouzvodi..prethodno go koristev I Vitamin C serumot koj bi go preporaćala I za okolu oći zatoa śto pomaga za namaluvanje na podoćnjacite.I moram da ve pofalam za brza dostava 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Elena B. (потврден корисник)

  Супер производ,го користам веќе 2 недели ,и пак би го порачала одговара за сува кожа!

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Daniela J. (потврден корисник)

  odlicen serum go mazni liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 40. 4 out of 5

  Beti G. (потврден корисник)

  Kratok period za rezultati…Prv pat go koristam , neznam dali e normalno da e tolku mnogu tecna sostojba.Mislev deka e malku pogust.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Olivera Mitrovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Tanje Dimeska (потврден корисник)

  5

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 43. 4 out of 5

  Tatjana Ilievska (потврден корисник)

  SOLIDEN

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Suzana Nikolovska (потврден корисник)

  Задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го порачувам веќе неколку пати, супер.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Aneta G. (потврден корисник)

  Го нарачувам по втор пат, лицето е посвежо и изгледа почисто и позатегнато

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Владимир Б. (потврден корисник)

  Mnogu delotvorno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Vidosava D. (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Aneta Angeleska (потврден корисник)

  prekrasni proizvodi i brza isporaka,bi gi preporacala na sekoj

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  VERICA BASHESKA (потврден корисник)

  Mnogu zadovolna od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  uste prvata nedela se zabelezuva podobruvanje na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Biljana R. (потврден корисник)

  Sum koristela mnogu preparati za lice no vo Hyaluronic Acid go pronajdov vistinskiot eliksir za ubava i mazna koza!
  No. 1 💎

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Sebahate Nuhiu (потврден корисник)

  Proizvod koj definitivno treba da se proba.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Леонора С. (потврден корисник)

  Производите на Алфалаб ги користам долго време
  – Dr. Viton – Hyaluronic Acid Serum
  – Dr. Viton – Magnezan Gel
  – Collagen + C
  Доставата е брза, просизводите се квалитетни па и резултатите се забележителни по кратко време . Одлични попусти и гратиси

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Катерина Решкова (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Sonja (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Елизабета Р. (потврден корисник)

  Одличен производ, моето лице има видливи резултати од првото нанесување. Забележувам зголемена влажност, поголема еластичност на кожата, пријатно чувство на свежина.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 59. 5 out of 5

  Katerina D. (потврден корисник)

  Одличен е за хидратација на лицето,препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 4 out of 5

  Jadranka Gerasimovska (потврден корисник)

  Rano e da dadam celosno mislenje go koristam samo dve nedeli, no pocnuvaat da se pokazuvaat rezultati. Ke prodolzam I nema da se otkazam.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Beti Stojanovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod za podobruvanje na kvalitetot na kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Fatima (потврден корисник)

  Супер е за сува кожа особено.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Адиса (потврден корисник)

  Мислев дека е агресивна поради хијалуронската киселина но се излажав, оваа комбинација на различни масла е многу пријатна за кожата.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 64. 4 out of 5

  Goran (потврден корисник)

  Задоволен.🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Ivana G. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Павлина Т.Ѓоршески (потврден корисник)

  Производ кој супер ја хидрира ,освежува и измазнува кожата.Одлично ја подготвува кожата и пред мејк ап

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Roza M. (потврден корисник)

  Hyaluronskata kiselina ja koristam godina dena, predobra e mu odgovara na moeto lice.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Кети (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Svetlana Bogoeski (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Frosina B. (потврден корисник)

  Одличен производ 👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlichno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Proizvodot e super ama mislam deka ne odgovara na mojot tip na kozha, premnogu mi ja mrsi kozhata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Marija P. (потврден корисник)

  Нешто најдобро до сега што сум користела.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Убав производ за посвеж изглед.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Dava odlicen efekt na hidriranost i mekost na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod ,prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Sanja Trajkovska (потврден корисник)

  Prezadovolna od vasite proizvodi i usluga.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Mence M. (потврден корисник)

  Super e.go koristam podolgo vreme

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Ivana s. (потврден корисник)

  Odlichen proizvod 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 4 out of 5

  Radmila Стамеска (потврден корисник)

  Prekrasni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Срдечно препорачувам. Кожата ја прави нежна и мека

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 4 out of 5

  Вилма Јованова (потврден корисник)

  Мислам дека цената е голема.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Emine Osmani (потврден корисник)

  Pre dobri

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  Elena Z. (потврден корисник)

  Одличен е серумот

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 86. 2 out of 5

  Елена Велкова (потврден корисник)

  Незадоволително.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Gordana Savin (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prezadovolna sum. Imam poracano poveke proizvodi i se dosega mi se dopadnalo. Isto taka golem e plus e brzata dostava 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Mariana F. (потврден корисник)

  odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Снежана Ванкова (потврден корисник)

  Одличен серум. Го користам веќе три години

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Predobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлична хидрација на кожата. Топло препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  vaska afuzova (потврден корисник)

  So redovna upotreba do vidlivi rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Maja Jovanovska (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ја освежува кожата на лицето и ја прави по еластична.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Pepa Krsteva (потврден корисник)

  Квалитетна и брза испорака. Производот го користам веќе втор месец и ми помага многу околу сувите делови на моето лице. Топло препорачувам, особено во зима.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  без коментар

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Мери Николова (потврден корисник)

  Дава мекост и сјај на лицето. Јас го користам само навечер.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Petranka (потврден корисник)

  Презадоволна сум од производот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Ermira Besimi (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Enisa Alibanović (потврден корисник)

  Prezadovoljna koristim vaš proizvod hvala vam mnogo pozdrav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот нема врска, 2 дена само ги покажа резултатите и толку. Не вреди.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Irina Andonova Tancheva (потврден корисник)

  Го препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen e za suva koza.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Snezanka Gasteovska (потврден корисник)

  Prezadovolna i go koristam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  ЈАСМИНА АРСОВСКА (потврден корисник)

  Вашите производи се супер,но мислам дека доставата треба да биде бесплатна за пратка со производи во износ од 1000 ден.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  Blagica Jovanovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod. Vidlivi rezultati posle prvata upotreba.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Gordana V. (потврден корисник)

  Go koristam proizvodot veke edna nedela vo kombinacija so Vitamin C serumot i sum prezadovolna. Navistina pravi razlika na kozata,posebno deka zimniot period mi se susi kozata od greenjeto.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  добар,по јак за кожа под 30г

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 5 out of 5

  Ивана Ѓ. (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Vanja (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 3 out of 5

  Мери Узунова (потврден корисник)

  Уште не можам да оценам дали има некаков позитивен ефект производот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 5 out of 5

  Katerina Madjovska (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Nadica (потврден корисник)

  Definitivno podobra verzija od Revox hijaluronskata kiselina

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  Валентина Василевска (потврден корисник)

  неверојатен производ, и сопругот признава дека покрај двете деца има три деца(подмладува 100% полека но сигурно ги отстранува брчките )

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 5 out of 5

  Viktorija (потврден корисник)

  Задоволна,редовно го користам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 3 out of 5

  Olga G. (потврден корисник)

  Pa….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Ивана (потврден корисник)

  Делува мазно на лицето и досега супер резултати

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 1 out of 5

  Marija Gjorgjievska (потврден корисник)

  Kako da e razreden serum,premnogu vodenest bi bilo podobro da e pomasen.Voopsto ne mi odgovara na mojata koza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 5 out of 5

  Sara G. (потврден корисник)

  so redovno koristenje vidlivi rezultati , kozata sekogas sveza i mazna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 3 out of 5

  Габи Димитрова (потврден корисник)

  Прв пат го користам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Emilija Dzunkovska (потврден корисник)

  Prekrasen proizvodot. I za Suva koza odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  menka Jurukova (потврден корисник)

  ima efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen proizvod za hidratacija na kozata na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ОДЛИЧНО

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 127. 4 out of 5

  Рената Нацковска (потврден корисник)

  Хидрира и затегнува солидно за сега сепак е прерано за оценка севкупна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 128. 5 out of 5

  Александра Лозаноска (потврден корисник)

  Супер ви се производите 🙂🙃 Ефикасни и Брзи сте во услугите🙃🙂 Во наредната 2021 ви посакувам многу поголем успех 🙃🙂😉

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Немам доволно време користено за дадам реален одговор.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  првпат го користам одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Violera Mitrushevska (потврден корисник)

  nezamenliv

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 5 out of 5

  Irena L. (потврден корисник)

  Go koristam mnogu kratok period, rezultatot e vidliv uste od prvoto koristenje. Kozata e meka sjajna. Go koristam vo kombinacija so serumot Vit C. Odlicen e toplo go preporacuvam na site. 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 3 out of 5

  Ѓуљера Емро (потврден корисник)

  ne pocuvstvuvav nekakov efekt na mojata koza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 5 out of 5

  Slagjana Nakovska (потврден корисник)

  Pocituvani i ovoj proizvod e odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 135. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen preparat mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 2 out of 5

  Elena Tancheva (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Рано е за да дадам оценка, дали измазнува брчки на пример, но од досегашната употреба можам да кажам дека кожата е навистина помека и посвежа.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 5 out of 5

  Кристина (потврден корисник)

  Одличен серум. Ја освежува и затегнува кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 139. 5 out of 5

  Zyra H. (потврден корисник)

  Mnogu dobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 140. 5 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  predobar proizvod za brzo vreme se gledaat rezultati na pomazna koza i pobleskav ten,vi blagodaram na brzata dostava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 4 out of 5

  Tanja Popovska (потврден корисник)

  Dobar e 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Odlicen izbor moja preporaka za site dami 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 5 out of 5

  Sandra (потврден корисник)

  Go koristam nekolki godini. Mnogu sum zadovolna od serumot.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  Марија (потврден корисник)

  Презадоволна ги користам веќе неколку години

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 145. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 5 out of 5

  Shpresa Limani (потврден корисник)

  Mng dobar serum site proizvodi se extra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Elvira Polisi (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 5 out of 5

  Теодора Бошкова (потврден корисник)

  Одлично искуство, тотално вреди за платената цена, видов резултати по само неколку употреби.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот не ми беше доставен на домашна адреса.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен е !

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 5 out of 5

  Eli P. (потврден корисник)

  Premnogu sum zadovolna od proizvodot i go preporacuvam so se srce, za mnogu kratko vreme ima odlicni rezultati, slobodno probajte go

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 5 out of 5

  Ирена Ѓуревска (потврден корисник)

  Презадоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Predobro.. Liceto mazno I sjajno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 4 out of 5

  Dragica Naumoska (потврден корисник)

  kratko vreme ja koristam za da primetam nekoi golemi rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 4 out of 5

  Aleksandra Aleksovska (потврден корисник)

  Добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Анастасија (потврден корисник)

  Уште од првото користење, кожата е помека, похидрирана и позатегната. Препорачувам! 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 157. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Hyaluronic Acid Serum го користам веќе два месеци. Видливи резултати имав после само две недели. Дава неверојатна свежина и сјај на кожата.
  Топло го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 4 out of 5

  Aleksandar Andreski (потврден корисник)

  Dobar deluva na liceto. Se nadevam deluva.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Nina D. (потврден корисник)

  Супер производ за кожата…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 5 out of 5

  Rosa P. (потврден корисник)

  Zadovolna sum, zatoa povtorno gi poracuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Lidija S. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 4 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 5 out of 5

  Aleksandra C. (потврден корисник)

  Prekrasno dejtvie zabelezlivo po prvoto sisence.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 5 out of 5

  Julijana Alimaskoska (потврден корисник)

  Многу ми се допаѓа како ми ја омекнува кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 165. 5 out of 5

  Gordana (потврден корисник)

  Од скоро го користам и сум многу задоволна како изгледа мојата кожа на лицето…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 5 out of 5

  Katerina Simonoska (потврден корисник)

  Ubava mazna zategnata koža

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 5 out of 5

  Emilija Gicheva (потврден корисник)

  Кај мене има фантастичен резултат. Пред се повеќе немам црвенило на лицето. Кожата ми се изедначи со боја и стана мазна и нежна и на сувите предели. Топло го препорачувам. Со брчки на лицето сеуште немам некој проблем за да би дала мислење

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 168. 4 out of 5

  vesna popov (потврден корисник)

  Само што почнав да го користам , но серумот Вит Ц го користев и е одличен . Многу брзо се гледаат резултатите . Поздрав

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 4 out of 5

  Нена Велковска (потврден корисник)

  Prazno bese shishenceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 4 out of 5

  Даниела (потврден корисник)

  Производот е добар но сепак не толку ефикасен како што очекував

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 5 out of 5

  Stefan Sokolovski (потврден корисник)

  Super serum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 5 out of 5

  Lidija Marinovska (потврден корисник)

  Top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 5 out of 5

  Ivana P. (потврден корисник)

  Одличен е серумот. Го нанесувам секоја вечер.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 174. 5 out of 5

  Marija B. (потврден корисник)

  Predobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Добра хидратација задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 5 out of 5

  Благица (потврден корисник)

  Го користам скоро еден месец и лицето ми е многу помазно.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prezadovolna, po vtor pat go naracuvam, kozata e nezna i hidrirana

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 178. 5 out of 5

  Magdalena (потврден корисник)

  одличен серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 179. 5 out of 5

  Joana (потврден корисник)

  Одлично! Како и сите производи досега што сум ги пробала!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 180. 5 out of 5

  Aleksandra Lazareska (потврден корисник)

  2 pat go naracuvam i moze da kazam deka serumot e predobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 181. 5 out of 5

  Лидија Јовановска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 182. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Go osvezuva i izmaznuva liceto go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 183. 5 out of 5

  Марија Витанова Николеска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 184. 5 out of 5

  Kristina Janevska (потврден корисник)

  Супер производ заедно со витамин ц се одлична комбинација

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 185. 5 out of 5

  Pavlina Pluskoska (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna od proizvodot.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 186. 5 out of 5

  Бети Стојановска (потврден корисник)

  Убаво освежува и хидрира кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 187. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovonla sum mnogu

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 188. 5 out of 5

  Dijana (потврден корисник)

  Vredi za parite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 189. 5 out of 5

  Gordana Kostova (потврден корисник)

  Serumot e preubav..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 190. 5 out of 5

  Ирена Митева Дохчев (потврден корисник)

  Одличен производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 191. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Predobar, pokraj HA sodrzi i mnogu drugi dobri sostojkji.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 192. 5 out of 5

  Irena Koceva (потврден корисник)

  Ултра хидрација. Ги брише темните подочници, го освежува лицето.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 193. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Го користам веќе второто шишенце од серумот и ќе продолжам и понатака да го користам. Длабински ја хидратизира кожата и ја прави мека и мазна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 194. 4 out of 5

  Biljana S. (потврден корисник)

  Со редовна употреба има резултати 😉

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 195. 5 out of 5

  Наталија А. (потврден корисник)

  Го користам релативно кратко време, но сум презадоволна од резултатот…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 196. 5 out of 5

  Valentina Gabeva (потврден корисник)

  Zdravo do site,Serumot e prekrasen vredi da se proba i mnogu blagodaram za vrvnata i bezprekorna usluga od timot na Alfalab.Imajte ubav den.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 197. 3 out of 5

  Angela Dimitrova (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 198. 3 out of 5

  Соња Џоровска (потврден корисник)

  Dobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 199. 5 out of 5

  Сања Станковска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 200. 5 out of 5

  Наташа (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 201. 3 out of 5

  Katerina Koneski (потврден корисник)

  Ocekuvav mn poveke ama cekam rezultati posle iskoristeno pakuvanje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Хијалуронска киселина
Органско алое вера
Органско маско од јојоба
Витамин Ц
Вештерска леска
Див зелен чај
Ретинол
Етерично масло од гераниум
Фенокситанол
Етинол
Глицерин
Целулоза
Дејонизирана вода
Глицерин од растително потекло

Начин на употреба: Се нанесува на чисто и суво лице. Со врвовите на прстите нанесете мала количина од серумот на целото лице, вратот и деколтето. Почекајте да се впие во кожата, потоа може да нанесете крема за лице. Може да се користи еднаш дневно, наутро, во текот на денот или навечер.

Претпазливост и предупредувања:
 Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: