-40%

K2 Komplex

445 ден 267 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

35 искуства за K2 Komplex

 1. 5 out of 5

  JASMINA Stavrova (потврден корисник)

  Odlicen!

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Suzana Petkovska (потврден корисник)

  Одличен производ,комплекс од витамини и минерали за здрави коски .
  Го препорачувам посебно за жени во менопауза.

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Kvaliteten proizvod i dodatok vo ishranata

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Jovce Sarafiloski (потврден корисник)

  Odlicni ima efekti

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Milka DUJKOVIK (потврден корисник)

  K2 go zedov za majka mi dobro go podnesuvat misla deka ke i pomognit Fala

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Zivka Jovanovska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Damjan Smilkov (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Milena Stojanovska (потврден корисник)

  Preubav proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  Zdrav skelet bez bolki…idealna kombinacija za zakrepnuvanje na koskeniot sistem posle povredi…

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 5 out of 5

  Јован Пајмаковски (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Иванка Нацева (потврден корисник)

  К2 комплексот го користам редовно неколку години и сум многу задоволна, мислам дека ми помага при остеопорозата и да не се ствараат наслаги на калциум во крвните садови.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 3 out of 5

  Sonja Obrenovik (потврден корисник)

  Dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Pozitivno iskustvo so ovie tableti , so niv se custvuvam podobro

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 4 out of 5

  Natasha K. (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  Mi pomaga dosta Z BOLKITE VO KOLENATA

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 18. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Го порачувам веќе неколку пати, супер.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 19. 5 out of 5

  Dragica B. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
 20. 4 out of 5

  Елизабет Солтирова (потврден корисник)

  Dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Tanja (потврден корисник)

  Zadovolna 👍

  Дали мислењето ви помогна?
 22. 4 out of 5

  Nada P. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
 23. 5 out of 5

  Lidija Stevanoska (потврден корисник)

  Ke prodolzam da go pijam…

  Дали мислењето ви помогна?
 24. 5 out of 5

  ЈОВАН Пајмаковски (потврден корисник)

  Супер не можи подобро..

  Дали мислењето ви помогна?
 25. 5 out of 5

  Stojna Spirovska (потврден корисник)

  брза и професионална достава задоволна од производот

  Дали мислењето ви помогна?
 26. 5 out of 5

  Anka Mijovska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 27. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
 28. 5 out of 5

  Blagica Jovanovska (потврден корисник)

  Odlicno za zdravi koski i krvni sadovi.

  Дали мислењето ви помогна?
 29. 5 out of 5

  Стојан Проданов (потврден корисник)

  od skoro pocnav da gi pijam no mislam deka se dobri spored sostavot

  Дали мислењето ви помогна?
 30. 5 out of 5

  Mira Vidanovska (потврден корисник)

  posebno sum zadovolna od ovoj kompleks so K2 mi pomaga osobeno za da se vrzat magnezium i kalcium jas imam problem na 50 godini so pocetna osteoporoza i nedostig na kalcium i magnezium , go zemem redovno

  Дали мислењето ви помогна?
 31. 5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 32. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
 33. 5 out of 5

  Vesna Efremova (потврден корисник)

  super energija,zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 34. 5 out of 5

  ЈОВАН Пајмаковски (потврден корисник)

  Подобар производ не можи

  Дали мислењето ви помогна?
 35. 3 out of 5

  Metodi Kocev (потврден корисник)

  Nemozam da ocenam

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Активни Состојки:

MK7 (Vitamin K2) – 75mcg
Calcium Carbonat (from see weed) – 200mcg
Vitamin D3 – 10mcg
Zinc Oxide – 10mcg
Magnesium Oxide – 100mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: