-40%

K2 Komplex

267 ден

Погледни сметка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

101 искуство за K2 Komplex

4,8
Базирано на 101 искуство
 1. 5 out of 5

  s c (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Valentina Krstevska (потврден корисник)

  сите производи се добри

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Sonja Tasevska (потврден корисник)

  Го користам подолго време и сметам дека е неопходен за организмот, посебно за оние над 60 год

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Blagica (потврден корисник)

  isproban proizvod ..vi go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Vebi Livoreka (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Martin (потврден корисник)

  Посебно корисни за телото да ги добие неопходните дози на витамини при зголемен напор и спортски активности

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Mitko (потврден корисник)

  Добар комплекс

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Nadica Petrova (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Mitko Mihalchev (потврден корисник)

  Ги користам подолго време и сум задоволен од производот.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Совршен микс од потребни витамини и минерали

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Активни Состојки:

MK7 (Vitamin K2) – 75mcg
Calcium Carbonat (from see weed) – 200mcg
Vitamin D3 – 10mcg
Zinc Oxide – 10mcg
Magnesium Oxide – 100mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.