K2 Komplex

445 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

68 искуства за K2 Komplex

4,7
Based on 68 reviews
Showing 4 of 68 reviews (3 star). See all 68 reviews
 1. 3 out of 5

  Sonja Obrenovik (потврден корисник)

  Dobar proizvod

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 3 out of 5

  Metodi Kocev (потврден корисник)

  Nemozam da ocenam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Сеуште е рано да заклучам го користам неколку дена.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 3 out of 5

  Renata M. (потврден корисник)

  Не знам што да кажам, како додаток во исхрана сеуште не се приметува разлика

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Активни Состојки:

MK7 (Vitamin K2) – 75mcg
Calcium Carbonat (from see weed) – 200mcg
Vitamin D3 – 10mcg
Zinc Oxide – 10mcg
Magnesium Oxide – 100mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: