K2 Komplex

445 ден

Погледни сметка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

99 искуства за K2 Komplex

4,8
Based on 99 reviews
Showing 13 of 99 reviews (4 star). See all 99 reviews
 1. 5 out of 5

  Sonja Tasevska (потврден корисник)

  Го користам подолго време и сметам дека е неопходен за организмот, посебно за оние над 60 год

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Blagica (потврден корисник)

  isproban proizvod ..vi go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Vebi Livoreka (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Martin (потврден корисник)

  Посебно корисни за телото да ги добие неопходните дози на витамини при зголемен напор и спортски активности

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Mitko (потврден корисник)

  Добар комплекс

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Nadica Petrova (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Mitko Mihalchev (потврден корисник)

  Ги користам подолго време и сум задоволен од производот.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Совршен микс од потребни витамини и минерали

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Јован Пајмаковски (потврден корисник)

  Презадоволен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Sonja Tasevska (потврден корисник)

  Odlicni. Redovno gi koristam

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Активни Состојки:

MK7 (Vitamin K2) – 75mcg
Calcium Carbonat (from see weed) – 200mcg
Vitamin D3 – 10mcg
Zinc Oxide – 10mcg
Magnesium Oxide – 100mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: