Куркума (Turmeric)

325 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

26 искуства за Куркума (Turmeric)

 1. 5 out of 5

  Isa I. (потврден корисник)

  suplementot e super

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Predobri se, super za imunitet

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Erol Rustemovik (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen, ali cenata e solena.

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Mendije Alimi (потврден корисник)

  dobri

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 5 out of 5

  Marica Ivanovska (потврден корисник)

  Zapocnav da gi koristam pred nekolku dena, moite prijateli gi falaat deka pomagaat pri bolki vo kolena.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Petko Stefanovski (потврден корисник)

  Кај Вас можам да го најдам она што во даден момент ми е потребно, по солидни цени и брза достава.

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Vlatko (потврден корисник)

  Prekrasni proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  stojanka (потврден корисник)

  Одличен производ го користам подолг период.Куркумата е добра за целиот организам

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Blagoj Glushkov (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 5 out of 5

  Marjan Naumov (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Natasa Raseva (потврден корисник)

  Redovno gi koristam

  Дали мислењето ви помогна?
 13. 5 out of 5

  Marica Ivanovska (потврден корисник)

  Gi koristi mojot soprug protiv bolki vo kolenoto i e prezadovolen.

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 3 out of 5

  Бранислав Јовевски (потврден корисник)

  Никакви подобрувања сега за сега…

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 5 out of 5

  Memo (потврден корисник)

  Ubav proizvod so ubava cena

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  Омилен суплемент за детокс и подобар сон

  Дали мислењето ви помогна?
 18. 5 out of 5

  Aleksandra Mineva (потврден корисник)

  Solidno e

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 4 out of 5

  Атанас (потврден корисник)

  Добар суплемент со прифатлива цена

  Дали мислењето ви помогна?
 20. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  za vospalenie na kolenoto epten mi pomaga

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Сузана Глушкова (потврден корисник)

  Predobri se

  Дали мислењето ви помогна?
 22. 5 out of 5

  KATERINA ADAMOVA (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 23. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
 24. 5 out of 5

  Кристина Георгиевска (потврден корисник)

  Нов производ кој е со достапна цена за сите, не прави тегоби при конзумирање

  Дали мислењето ви помогна?
 25. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Добро е да се користи со таблети од цимет за намалување на шекерот во крвта.

  Дали мислењето ви помогна?
 26. 5 out of 5

  Благој Глушков (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Turmeric root powder – 450mg
Turmeric extract – 50mg
Bioperrine – Piper Nigrum extract (95% piperine) – 5mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: