Куркума (Turmeric)

325 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

68 искуства за Куркума (Turmeric)

4,8
Based on 68 reviews
Showing 3 of 68 reviews (3 star). See all 68 reviews
 1. 3 out of 5

  Бранислав Јовевски (потврден корисник)

  Никакви подобрувања сега за сега…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 3 out of 5

  Toni Arsovski (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 3 out of 5

  Томислав (потврден корисник)

  Немам користено доволно долго за да се забележат видни промени.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Turmeric root powder – 450mg
Turmeric extract – 50mg
Bioperrine – Piper Nigrum extract (95% piperine) – 5mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: