Куркума (Turmeric)

325 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

68 искуства за Куркума (Turmeric)

4,8
Based on 68 reviews
Showing 7 of 68 reviews (4 star). See all 68 reviews
 1. 4 out of 5

  Атанас (потврден корисник)

  Добар суплемент со прифатлива цена

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 4 out of 5

  Соња Живковиќ Ѓоргиевска (потврден корисник)

  Мажот ми го користи-задоволен е.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 4 out of 5

  Илија Кондратјук (потврден корисник)

  Прв пат го употребувам, не би можел да дадам реална оцена, но уптребувајќи куркума како зачин мислам дека е супер суплемент за секого

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 4 out of 5

  Gjorgija Sotirovski (потврден корисник)

  Многу добри, за превентива

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 4 out of 5

  Sonja Kuzmanoska (потврден корисник)

  O

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 4 out of 5

  Соња Живковиќ Ѓоргиевска (потврден корисник)

  Ги користи сопругот. Има проблеми и мисли дека малку му помагаат.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 4 out of 5

  Сашо Гелев (потврден корисник)

  јас не го користам ама тие што го користат велат добро е.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Turmeric root powder – 450mg
Turmeric extract – 50mg
Bioperrine – Piper Nigrum extract (95% piperine) – 5mg

Препорачана доза: 1 капсула на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: