Magnezan C

299 ден

Availability: In stock

Опис

Dr. Viton Magnezan C е комбинација на Магнезиум Цитрат збогатен со Витамин Ц во течна форма што претставува едноставен и брз начин на дозирање.

Магнезиум Цитрат благодарение на органското потекло е лесно сварлив и подобро апсорбирачки од сите други форми на магнезиум. Широко биорасположив магнезиум кој супер брзо се апсорбира во крвта, телото го искористува во целост и брзо делува на опуштање на мускулите, напнатоста и други состојби.

Магнезиумот е неопходен за добро здравје на целиот организам особено неопходен за правилна работа на срцето, нервите и мускулите. Важен активатор е на бројни ензими и двигател на многу метаболички процеси во
организмот.

Витаминот Ц е број 1 витамин од кој нашето тело неможе да се засити, а не чува од сите надворешни штетни влијанија врв нашето здравје.

Бидејќи телото не може да произведе магнезиум, потребно е да се внесе магнезиум во исхраната.

Поради неурамнотежена исхрана, стрес и физички напор неоходен е дополнителниот дневен внес на магнезиум во вид на додаток во исхраната.

Само една кесичка Dr. Viton Magnezan C и денот може да започне.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

238 искуства за Magnezan C

4,9
Based on 238 reviews
 1. 5 out of 5

  Gjorgji Kostovski (потврден корисник)

  top proizvod

  8 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Isa I. (потврден корисник)

  Najdobriot vitamin C

  7 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Sanja Pavlovska (потврден корисник)

  Zadovolna

  5 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ефикасен

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Maja Mitevska (потврден корисник)

  Ми се допаѓа концептот дека доаѓа во кесичка течност, одличен!

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Irena Antova (потврден корисник)

  Odlicno

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Vesna Pop-Angelova (потврден корисник)

  Super sve zadrzete go vasiot rejting ponataka za da pomognete za podobar kvalitet na naseto zdravje.

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  SLADZANKA HANDZISKA-POPOVA (потврден корисник)

  prekrasni

  2 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Vaheni Hatchikjan (потврден корисник)

  Mnogu koristen produkt

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Prezadovolna

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super se

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Kristina (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  olga (потврден корисник)

  super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Borche Mircheski (потврден корисник)

  super e

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Истото важи како и за гелот , со тоа што овие ги пие пред тренингот.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Igor Dimitrievski (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  olga dineva (потврден корисник)

  5

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Svetlana Paunovic (потврден корисник)

  Najdobar do sega

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Mendije Alimi (потврден корисник)

  super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Memo (потврден корисник)

  Predobri ste..fala vi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  MOZE I DESETKA

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  mimoza karovska (потврден корисник)

  odlichni i na vreme dostaveni proizvodi

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  мислам дека секој треба да го користи.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Андријана Срчокова (потврден корисник)

  Досега нешто најдобро.За прв пат немам грчеви во мускулите 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Velika (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  Весна Палиќ (потврден корисник)

  прва лига

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  extra

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Sibi Jovanovska (потврден корисник)

  Odlicni kesicki za sekoj den 😀

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Anka Trajkovska (потврден корисник)

  super e

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Igor C. (потврден корисник)

  Proizvodite se top

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Sanja Pavlovska (потврден корисник)

  Super se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  Odlicen proizvod…sokce od portokalce

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Emilija (потврден корисник)

  Zadovolna sum od proizvodite kako

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Jelena Filipovska (потврден корисник)

  Грчевите исчезнаа , а со тоа се подобри и сонот

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Viki Apceva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 39. 4 out of 5

  Васил (потврден корисник)

  Многу добар производ.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Elizabeta Miteva (потврден корисник)

  Odlicni proizvodi i odlicna griza za vasite korisnici pozz

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Vladimir (потврден корисник)

  Podobar magnezium za taa cena zdravje

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Violeta Bubalo (потврден корисник)

  Super se

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Ненад (потврден корисник)

  Одличен

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Sneze Gorgievska (потврден корисник)

  Одличен производ.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Hristina Vidanovska (потврден корисник)

  Вкусен

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Blagoj Glushkov (потврден корисник)

  Podobar e od granulite

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Eli S. (потврден корисник)

  Презадоволна сум, за разлика од прашкастиот магнезиум овој е полесен и подобар за употреба. Дава енергија и резултатите се видливи после 3, 4 кесички. Го користам подолго време.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Igor Krstevski (потврден корисник)

  L

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  Non stop go korisrime site doma.Decata mi se sportisti

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Valentina Nedelkova (потврден корисник)

  Секој ден го започнуваме со magnezan C за полесно справување со стресниот ден и за здравјето на целиот организам.Со ваквото пакување може да се користи во секое време !

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍🏽

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Violetka Goshevska (потврден корисник)

  Ok

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Martin Velichkovski (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  dasdas

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Pance Krsteski (потврден корисник)

  Супер

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Robert R. (потврден корисник)

  Одличен продукт, ќе купам повторно.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Monika Velkoska (потврден корисник)

  Преубав производ

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 59. 5 out of 5

  Marija Prceva (потврден корисник)

  Prekrasno

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Марија Т. (потврден корисник)

  Одличен производ…

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Lidija Stevanoska (потврден корисник)

  Prodolzuvam da go pijam…zadovolna

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Vasilka Anchevski (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Anka Mijovska (потврден корисник)

  Prezadovolna odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Lidija Stevanoska (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Aleksandar Jovanovski (потврден корисник)

  Odlicen I korosen proizvod za aktivni lugje.. 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Адиса (потврден корисник)

  Многу е вкусен, вкусот ме потсети на детство.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Aleksandra Mineva (потврден корисник)

  Dobar e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Hristina Dimovska (потврден корисник)

  Odlucno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  ekstra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Весна (потврден корисник)

  odlicen proizvod mi pomogna za grcevite vo nozete

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Александар Б. (потврден корисник)

  Одличен додаток за внес на доволно количество витамин Ц и Магнезиум за успешен ден !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  супер е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Biljana P. (потврден корисник)

  Odlicno iskustvo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Сузана Глушкова (потврден корисник)

  Najdobro nesto do sega od Magnezium

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Igor Krstevski (потврден корисник)

  👍👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Monika (потврден корисник)

  Odlicen fkus.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  blagoja Jakovoski (потврден корисник)

  za manezan c mozam da kazam deka se so prekrasen vkus i deka ima dobra zastapenost na mineralot magnezium so vit c,no sepak kolicinski se malce paketcinja jas predlagam da ima 30 za cel mesec.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Biljana Mitevska (потврден корисник)

  Najdobri vi blagodam sto postoite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Suzana Tasevska (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Olivera S. (потврден корисник)

  Odlični

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  extra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Има убав вкус

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Ива (потврден корисник)

  Брза испорака и одличен производ кој ќе продолжам да го нарачувам 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Super proizvod, nema trnenje na prstite od racete vekje

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Ја знаеме потребата на нашиот организам од магнезиум и витамин Ц ,затоа овој производ е нешто прекрасноза употреба .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Daniela Ladeva (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Енергија, сила и моќ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Благој Глушков (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Marija Jancevska (потврден корисник)

  Супер производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Mojot sin intenzivno trenira , a ova e dobar preparat protiv bolki i grcevi vo muskulite.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Елизабета Андреска (потврден корисник)

  navistina go preporacuvam na site koi imaat potreba od opustanje na muskulaturata posle naporen den,trening…a odlicno e sto zaedno so mg vnesuvate i vitamin c neophoden za normalen razvoj na sekoj organizam.Za vkusot nema da kazam..mora da probate i da vidite deka e prekrasnooo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  ekstra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Жарко Милошевски (потврден корисник)

  Одличен…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Александар К. (потврден корисник)

  Го консумирам секој ден, позитивно влијае врз мене

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Fatima D. (потврден корисник)

  Imam poveke e ergija

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  Igor Simonov (потврден корисник)

  Mnogu zadovolen od uslugata i kvalitetot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Marija Gavrilovska (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Aleksandar Jovanovski (потврден корисник)

  Odlicen proizvod. Super korisna rabota za posle fizicki aktivnosti.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Irena D. (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  Violeta Treneva (потврден корисник)

  Odlicni se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 4 out of 5

  Romeo Sekulovski (потврден корисник)

  Prvpat zemam, seuste nemam iskustvo

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 110. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен препарат

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 4 out of 5

  DUBRAVKA RISTESKA (потврден корисник)

  Mi pomaga protiv grchevi vo nogata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Tose Atanasov (потврден корисник)

  Odlicni ste

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 5 out of 5

  Трајче Ниновски (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 5 out of 5

  Мери Николова (потврден корисник)

  Редовно го користам и сум задоволна.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Stojna Spirovska (потврден корисник)

  mi pomognaa

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  ana a. (потврден корисник)

  top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 5 out of 5

  ana a. (потврден корисник)

  top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  без коментар

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Marijana Miladinoska (потврден корисник)

  Prv proizvod koj ne ni pravi problemi na zeludnikot, cela familija go upotrebuvame i kje prodolzime i ponatamu so negovata upotreba.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 5 out of 5

  Savka Atanasoska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, go obozavame doma. I ekspresna dostava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 5 out of 5

  Dean (потврден корисник)

  Многу добри призводи презадоволен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  Ana B. (потврден корисник)

  Odlicen kvalitet

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Martin Simonovski (потврден корисник)

  Благопријатен ефект

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ekstra proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  biljana mitevska (потврден корисник)

  odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 5 out of 5

  Zorana G. (потврден корисник)

  Топ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 127. 5 out of 5

  Violeta A. (потврден корисник)

  Zadovolni sme od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 128. 5 out of 5

  Elena S. (потврден корисник)

  Prv pat zemav od ovie I zadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  MOJOT SIN GO UPOTREBUVA ,ZA MUSKULATURATA ,BIDEJKI VEZBA

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 5 out of 5

  Zlata Vasevska (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 5 out of 5

  Ana Ristovska (потврден корисник)

  Одличен 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 5 out of 5

  Јасмина (потврден корисник)

  Одличен е и со убав вкус

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 4 out of 5

  Toni Arsovski (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 135. 5 out of 5

  Venko M. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 5 out of 5

  Boban Lazarevski (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 4 out of 5

  Tanas Poposki (потврден корисник)

  Mnogu korisno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 139. 5 out of 5

  Suzana Teoharova (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna,vi blagodaram…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 140. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Go koristime site vo semejstvoto, i na moite kolegi go preporacav sega i tie go koristat,super se!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 5 out of 5

  Gabriel T. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 4 out of 5

  Ангел Младеноски (потврден корисник)

  Ставам 4 само заради вкусот, некако ми е прејак

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 5 out of 5

  None Angelevska (потврден корисник)

  Odlicni se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Супер е, ќе продолжам да го користам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 145. 5 out of 5

  Svetlana Paunovic (потврден корисник)

  Super e.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 4 out of 5

  verka milenkovska (потврден корисник)

  se custvuva mala razlika od normalno ama sepak treba podolgo vreme da se upotreobuva

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ОДЛИЧНО

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 1 out of 5

  Кристина Петрова (потврден корисник)

  Најкатастрофално искуство и мислење бидејќи наплаќате, а нарачката не ја добиваме, плус тоа сте целосно недостапни. Крајно неодговорна компанија. Никогаш повеќе.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 5 out of 5

  Gjorgji K. (потврден корисник)

  топ производ најдобар

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super e.I super cena so novogodisnite popusti.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 5 out of 5

  Goran Stojkovski (потврден корисник)

  Super proizvod.Super dostava.Super pakovanje.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 4 out of 5

  afrim e. (потврден корисник)

  dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 5 out of 5

  Ivana Stavrevska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 5 out of 5

  Aleksandra S. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Boban P. (потврден корисник)

  odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 157. 5 out of 5

  Jana Trajkovska Gjorgjieva (потврден корисник)

  Zadovolna od proizvodot i vremeto na dostava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 5 out of 5

  Marija Jancevska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 5 out of 5

  Violeta Tasevska (потврден корисник)

  Ekstra se prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Natasa Ivanovska (потврден корисник)

  Najdobro za moeto semestvo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 5 out of 5

  Violera Mitrushevska (потврден корисник)

  odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 5 out of 5

  Anka Geleva (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 4 out of 5

  Igor Panev (потврден корисник)

  ок

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 165. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  nesto prekrasno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 5 out of 5

  Лиле Денковска (потврден корисник)

  одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Super , zadovolna!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 168. 5 out of 5

  Slave T. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 1 out of 5

  Dejan Arsovski

  Ne sum ja dobil pratkata seuste i posle cel mesec otkako e poracana

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 5 out of 5

  Ивана Галовска (потврден корисник)

  Одличен и ефикасен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  redovno go koristime site vo semejstvoto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 5 out of 5

  andrijana (потврден корисник)

  супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 4 out of 5

  Владимир Ј. (потврден корисник)

  Добри

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 174. 5 out of 5

  Камелија (потврден корисник)

  Прекрасен вкус, најдобар производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Нашиот најомилен производ , не го менуваме за ниеден друг , течната форма супер поднослива за желудникот, а моите домашни спортуваат и обавезно 1 пакегче пред тренинг , 1 по тренинг.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 5 out of 5

  Марија Тодороска (потврден корисник)

  Odlicen ne bi mozela da go zamislam denot da mi pocne bez Magnezan

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  Ivana T. (потврден корисник)

  Супер продукти 💣

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 178. 5 out of 5

  Viktorija (потврден корисник)

  Odlicen e

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 179. 5 out of 5

  Boban (потврден корисник)

  Odlicno

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 180. 5 out of 5

  Violeta Mitrushevska (потврден корисник)

  Predobar

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 181. 5 out of 5

  Горан Личковски (потврден корисник)

  Одлично

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 182. 5 out of 5

  Blagoja Filevski (потврден корисник)

  Zadovolen sum!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 183. 5 out of 5

  Hristina Ivanova (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 184. 5 out of 5

  Снежана Велковска (потврден корисник)

  Многу добри производи на др Витон

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 185. 4 out of 5

  Adriana Adzieva (потврден корисник)

  Dobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 186. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Брзо и професионално!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 187. 5 out of 5

  None Angelevska (потврден корисник)

  Super e go koristam redovno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 188. 5 out of 5

  NATALIJA (потврден корисник)

  vitamin za opustanje na muskulite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 189. 5 out of 5

  Armend Shurlaj (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 190. 5 out of 5

  Tanjana Pejovska Janusheva (потврден корисник)

  Намалува грчеви

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 191. 5 out of 5

  Slave T. (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 192. 5 out of 5

  elena kiprijanovik (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 193. 5 out of 5

  Елизабета Т. (потврден корисник)

  презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 194. 5 out of 5

  Анастасија (потврден корисник)

  Одличен за опуштање на мускулите по напорен ден и најважно, не прави тегоби во желудник.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 195. 5 out of 5

  Elena Bozijanova Serafimoska (потврден корисник)

  Со една кесичка на ден, одлично се чувствувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 196. 5 out of 5

  Irina N. (потврден корисник)

  Super *****

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 197. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Чувство на енергија и моќ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 198. 5 out of 5

  Marjana Lozanovska (потврден корисник)

  super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 199. 4 out of 5

  Silvana Ivanovska (потврден корисник)

  Magnezanot go pijam cesto i sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 200. 5 out of 5

  Simona Spasovska (потврден корисник)

  Енергија на ниво 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 201. 5 out of 5

  Monika (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 202. 5 out of 5

  Goce Rabadzievski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 203. 5 out of 5

  Arben B. (потврден корисник)

  Ekstra super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 204. 5 out of 5

  Jasna (потврден корисник)

  Odlicno 💯

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 205. 5 out of 5

  Radica Chapkanova (потврден корисник)

  Top i ponataka ke go koristam.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 206. 5 out of 5

  Anka Mijovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 207. 5 out of 5

  Dusanka Stefanovic (потврден корисник)

  Najdobar, br 1 proizvod so Magnezium

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 208. 5 out of 5

  Gjorgji K. (потврден корисник)

  најдобар производ на пазарот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 209. 5 out of 5

  ORCE (потврден корисник)

  Super.Ubavo.I korisno,i so ubav vkus.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 210. 5 out of 5

  Тања (потврден корисник)

  одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 211. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Вкусно shot-че полно потребни витамини

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 212. 5 out of 5

  Lidija Stevanoska (потврден корисник)

  Ova go naracuvam redovno….mu veruvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 213. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ,

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 214. 3 out of 5

  Violeta Mihajlova (потврден корисник)

  4

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 215. 5 out of 5

  Габриел Тренчев (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 216. 5 out of 5

  Aleksandra Vasileva (потврден корисник)

  Секој ден се дел од моето здравје

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 217. 5 out of 5

  Gordana Stojmanovska Anastasova (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 218. 5 out of 5

  abdula s. (потврден корисник)

  Super za vreme na virusite i ne stvarat kiselina vo zeludnik..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 219. 5 out of 5

  Ivica Taskovski (потврден корисник)

  Super proizvod, prijaten za upotreba i mnogu zdrav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 220. 5 out of 5

  Ana Aevska (потврден корисник)

  😁

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 221. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен, најважно што не прави проблем на желудникот.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 222. 5 out of 5

  cvete dimitrieska (потврден корисник)

  Одлични се, веќе две недели ги пијам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 223. 5 out of 5

  Katerina Veljanoska (потврден корисник)

  So najgolema doza na mgn

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 224. 5 out of 5

  Сања Р. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 225. 5 out of 5

  Kire Vlahov (потврден корисник)

  Одличен вкус

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 226. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Одличен производ, го користиме постојано

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 227. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 228. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Позитивно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 229. 5 out of 5

  Krste D. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 230. 5 out of 5

  Blagoja Filevski (потврден корисник)

  Zadovolen sum od vasite proizvodi i popustite sto gi davate!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 231. 5 out of 5

  Mira Vidanovska (потврден корисник)

  najdobar od site do sega preparati so magnezium sto sum gi probala

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 232. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 233. 5 out of 5

  Sandra Stojanovski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 234. 5 out of 5

  Ivana S. (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 235. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 236. 5 out of 5

  Aneta Srbinovska (потврден корисник)

  Супер производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 237. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  одлични се,лесни за пиење.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 238. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super ste!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Magnesium citrate – 815mg
Vitamin C (L-abrorbic acid) – 50mg
*одговара на 125mg Магнезиум (33% ПДВ за возрасни)

Употреба: Како додаток во исхрана земете една (1) кесичка на ден, испразнете ја содржината на кесичката директно во устата.
Внимание: Не ја надминувајте препорачаната доза од 1 кесичка на ден.
Да се чува подалеку од дофат на деца. Да се чува на студено и суво место.
Додатоците на исхраната не треба да се употребуваат како замена за здрава и балансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: