Oрганско масло од арган

5.00 out of 5

890 ден

Availability: Потрошено

Опис

INSTITUTE ORGANICA – Органско масло од арган

 • Сува кожа
 • Акни
 • Псоријаза
 • Егзема
 • Брчки
 • Болки во зглобовите
 • Воспаленија на кожата
 • Опаѓање на косата
 • Сува коса
 • Хиперхолестеролемија
 • Артериосклероза
Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: