-40%

Movens

515 ден 309 ден

Опис

Движи се слободно со Movens.

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Movens Крема, Dr. Viton – Magnezan Гел

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

38 искуства за Movens

 1. 5 out of 5

  SLADZANKA HANDZISKA-POPOVA (потврден корисник)

  eptendobriza zglobovite. Stalno gi zemammoze da proverite . Ne znam koe po red mi e.

  13 од 17 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Odlicni

  9 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Каролина (потврден корисник)

  Одличен додаток на исхрана за подршка на коскено-мускулен систем. Потврдено: ја намалува болката во зглобовите(реума).

  8 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Cvetan T. (потврден корисник)

  Dobri se… minimum treba 3 meseci za celosen efekt.

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Има подобрување, уште од првото пакетче.

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 5 out of 5

  Valbona Rahmann (потврден корисник)

  Vece dve godini imam problem so kolenata sum piela I drugi mnogu poskapi of Muvens imalo efekt ,no kako Muvens sto mi pomognale drugite nemale takov efekt, go koristam godina dena I bi ve zamolila da ne e premnogu da ne treba pauza da pravam bi bila blagodarna ako mi odgovorite

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  Оливера Василевска Данев (потврден корисник)

  Odlicno

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 5 out of 5

  Влатко (потврден корисник)

  Движење без болка…обнова на коскениот систем на подмачкување…За согледување на ефектите треба подолго користење…

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Emilija (потврден корисник)

  Redovno gi koristam i jas i moeto semejstvo.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 3 out of 5

  Дејан (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 4 out of 5

  Марија С. (потврден корисник)

  Потребно е малку време, но ефектот се постигнува.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 13. 5 out of 5

  Мария Аврамова

  Поръчката я няма още

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 5 out of 5

  Вахени Хачикјан-Мишевска (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Habib Shaqiri (потврден корисник)

  Zadovolen

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 16. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Pozitivno iskustvo so ovie tableti , so niv se custvuvam podobro

  Дали мислењето ви помогна?
 18. 5 out of 5

  Elizabeta Radulovic (потврден корисник)

  Odlicni se ke prodolzam da gi
  koristam

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 5 out of 5

  Valentina Nedelkova (потврден корисник)

  Помага за полесно движење на зглобовите и ја намолува болката во зглобовите -од првото пакување има подобрување!

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 20. 5 out of 5

  Gordana Gocevska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Snezana Nikoloska (потврден корисник)

  Одлични се!

  Дали мислењето ви помогна?
 22. 4 out of 5

  Рената Ѓеорѓиевска (потврден корисник)

  Кратко го употребувам, резултатите се гледат по употреба од три месеци

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 23. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Efikasni

  Дали мислењето ви помогна?
 24. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  Дали мислењето ви помогна?
 25. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  Дали мислењето ви помогна?
 26. 5 out of 5

  Aleksandra Mineva (потврден корисник)

  Gi smiruvaat bolkite

  Дали мислењето ви помогна?
 27. 5 out of 5

  Атанас (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
 28. 5 out of 5

  Ljubisa Dailovski (потврден корисник)

  Zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
 29. 3 out of 5

  Вангел Ѓоргиевски (потврден корисник)

  Не се ништо посебно. Невидов некое драстично подобрување.

  Дали мислењето ви помогна?
 30. 5 out of 5

  Jana (потврден корисник)

  Одличен производ !!!Треба редовно да ги користат според упатството за да има ефект!!!

  Дали мислењето ви помогна?
 31. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
 32. 5 out of 5

  Стојанка (потврден корисник)

  Навистина помага во проблемите со зглобовите.

  Дали мислењето ви помогна?
 33. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  nema bolka

  Дали мислењето ви помогна?
 34. 5 out of 5

  VERA KAFEDZIS (потврден корисник)

  So vasite proizvodi sum prezadovolna ima efekt i ponatamu ce bidam vas potrosuvas mn. Ljubezni i brzi vo isporakata pozz probajte i vie ce bidete zadovolni samo vreme treba se najubavo

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 35. 5 out of 5

  Љупчо С. (потврден корисник)

  Добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
 36. 5 out of 5

  Vaska Upceva (потврден корисник)

  Tbl.Movens se mnogu efikasni

  Дали мислењето ви помогна?
 37. 4 out of 5

  Вилма Јованова (потврден корисник)

  Користењето е многу од скоро но нема брзи резултати па верувам за подолго ќе се почуствува разлика

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 38. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

D-glucosamine – 500mg
Sulphate
Chondroitin Sulfate – 200mg
MSM – 100mg
Hyaluronic acid – 5mg
Hydrolyzed Collagen – 10mg
Vitamin C – 20mg
Vitamin D3 – 3mcg

Препорачана доза: Како диететски производ се зема по 1 таблета дневно
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: