Movens

630 ден

Погледни кошничка

Опис

Ослободете се од болките во зглобовите со Dr. Viton МOVENS – иновативна формула која ги штити, обновува и подмачкува зглобовите.

Моќниот состав придонесува за подобра подвижност на зглобовите и помага ’рскавицата да формира здрави зглобни ткива. Има улога при изградбата на посебни протеини кои ја одржуваат ’рскавицата здрава и силна.

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Movens Крема

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

378 прегледи за Movens

1-5 од 378 мислења
  1. Gghv

  2. Super

  3. odlicno

  4. Ok proizvod

  5. Odličen proizvod vtoro pakovanje veke go pijam ,bolkite vo kolenoto i otokot skoro i da gi nema planiram i ponatamu da gi koristam

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Глукозамин сулфат (500 мг)

Хондроитин сулфат (200 мг)

МЦМ (100 мг)

Хијалуронска киселина (5 мг)

Хидролизиран Колаген (10 мг)

Витамин Ц (20 мг)

Витамин Д3 (3 мцг)

 

 

Препорачана доза: Како диететски производ се зема по 1 таблета дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.