Movens

599 ден

Погледни кошничка

Опис

Ослободете се од болките во зглобовите со Dr. Viton МOVENS – иновативна формула која ги штити, обновува и подмачкува зглобовите.

Моќниот состав придонесува за подобра подвижност на зглобовите и помага ’рскавицата да формира здрави зглобни ткива. Има улога при изградбата на посебни протеини кои ја одржуваат ’рскавицата здрава и силна.

Корисниците исто така ги користат следниве производи: Dr. Viton – Movens Крема

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

315 прегледи за Movens

 1. 5 помалку од 5

  Слаџанка (потврден сопственик)

  nezamenlivo

 2. 5 помалку од 5

  Sime Nastoski (потврден сопственик)

  Dobri

 3. 5 помалку од 5

  Зоран В. (потврден сопственик)

  Одличен

 4. 5 помалку од 5

  Elizabeta (потврден сопственик)

  So edna opakovka mi se smiri bolkata vo kolenoto

 5. 4 помалку од 5

  Теодора Ташевска (потврден сопственик)

  Добри се. Осетив подобрување сега. Скоро по три недели користење

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Глукозамин сулфат (500 мг)

Хондроитин сулфат (200 мг)

МЦМ (100 мг)

Хијалуронска киселина (5 мг)

Хидролизиран Колаген (10 мг)

Витамин Ц (20 мг)

Витамин Д3 (3 мцг)

 

 

Препорачана доза: Како диететски производ се зема по 1 таблета дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.