-40%

Артичока

315 ден 189 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

48 искуства за Артичока

 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Скоро почнавме да го користиме и задоволни сме…

  11 од 13 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Јулијана Неделков (потврден корисник)

  Супер

  3 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Sonja Risteska (потврден корисник)

  Super

  1 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Brankica Taneva Kovachevikj (потврден корисник)

  Super

  1 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 5 out of 5

  Tomche Zlatanovski (потврден корисник)

  Seriozna firma brza isporaka!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 6. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 7. 5 out of 5

  David (потврден корисник)

  A+

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 8. 5 out of 5

  Andrijana M. (потврден корисник)

  Одличен, многу помага за регулирање на лошите масти!!!

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 9. 5 out of 5

  Vase Boskovski (потврден корисник)

  Ekstra

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  4

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 5 out of 5

  Gosevska S. (потврден корисник)

  Go preporacuvam

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 5 out of 5

  Viktor Galeski (потврден корисник)

  Ја употребува повеќе од 3 години, потполно задоволен од производот.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 13. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni se

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 14. 5 out of 5

  Вера Талатова (потврден корисник)

  Скоро 2 години ја користам нон стоп и презадоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Trajanco Stojanoski (потврден корисник)

  Articokata ja zemav od prodavnica duplo poskapa

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 5 out of 5

  Dejan Ristov (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  и овој нон стоп го порачувам за црниот троб.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 18. 5 out of 5

  luan Ademi (потврден корисник)

  artichoke mnogu zadovolen mnogu poles o cuvstvo

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 19. 5 out of 5

  Ivana Dejanovska (потврден корисник)

  Super e

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 20. 5 out of 5

  Љупчо Стефановски (потврден корисник)

  Го користам повеќе години(периодично) и сум задоволен

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Lence Gjorgjoeska (потврден корисник)

  Само што почнав да ги користам ,се надевам дека ке ми помогнат..

  Дали мислењето ви помогна?
 22. 5 out of 5

  Vladimir (потврден корисник)

  Super proizvod go koristam skoro cela godina

  Дали мислењето ви помогна?
 23. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 24. 5 out of 5

  Јован Пајмаковски (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
 25. 5 out of 5

  Sneze Gorgievska (потврден корисник)

  Го користиме повеќе години.Презадоволна сум.

  Дали мислењето ви помогна?
 26. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлични

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 27. 5 out of 5

  Natasa Raseva (потврден корисник)

  Zadovolna

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 28. 5 out of 5

  Tatjana Jakimov (потврден корисник)

  Zaedno so resveratrol se nadevam na uste podobri rezultati…

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 29. 5 out of 5

  biljana salamovska (потврден корисник)

  Prezadovolna na sekoj mu ja preporacuvam.Vi blagodaram sto postoite za nas

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 30. 5 out of 5

  Tanja (потврден корисник)

  Zadovolna👍

  Дали мислењето ви помогна?
 31. 5 out of 5

  Pance Krsteski (потврден корисник)

  супер

  Дали мислењето ви помогна?
 32. 1 out of 5

  Ivana (потврден корисник)

  Za zal, ne zabelezav nikakvi promeni od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
 33. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 34. 5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Одличен чистач на црниот дроб

  Дали мислењето ви помогна?
 35. 5 out of 5

  Dragoslav Mitanoski (потврден корисник)

  Zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
 36. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
 37. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производ кој сега почнав да го користам и очекувам позитивни резултати

  Дали мислењето ви помогна?
 38. 5 out of 5

  BILJANA SPIRKOVSKA (потврден корисник)

  PROIZVODOT E MNOGU KORISEN I DOBAR

  Дали мислењето ви помогна?
 39. 5 out of 5

  Tanjana Pejovska Janusheva (потврден корисник)

  Квалитетен ,добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
 40. 5 out of 5

  Viktor Galeski (потврден корисник)

  Го употребувам повеќе години – одличен, ми помага во регулација на мастите и црниот дроб.

  Дали мислењето ви помогна?
 41. 5 out of 5

  Meri Gjorgjievska (потврден корисник)

  Прв пат го употребувам овој производ го земав за регулирање на варењето(имам проблем со зголемен број на Helico bakterija) . Разбрав дека инулинот од артичоката делува на регулирање на цревната флора т.е. придонесува во зголемува на бројот на добрите бактерии во цревата . Се надевам дека сум направила добар избор бидејки веќе резултатите се видливи.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 42. 5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 43. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
 44. 5 out of 5

  Vladimir Krstevski (потврден корисник)

  Top proizvod, go preporacuvam na site preventivno da go koristat!

  Дали мислењето ви помогна?
 45. 5 out of 5

  Romeo Sekulovski (потврден корисник)

  Odlicen dodatok

  Дали мислењето ви помогна?
 46. 4 out of 5

  Зоран Пејковски (потврден корисник)

  Soliden proizvod koj treba podolgo da se koristi za da se postigne posakuvaniot efekt.

  Дали мислењето ви помогна?
 47. 5 out of 5

  David Denkovski (потврден корисник)

  fino

  Дали мислењето ви помогна?
 48. 5 out of 5

  Pance Krsteski (потврден корисник)

  dobri ste

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Артичок – 350mg
Желатин

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 3 капсули дневно, после јадење.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: