Фукус

360 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

Искуства

Сеуште нема искуства за овој производ.

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Фукус во прав – 200 mg
Екстракт од фукус ( 50mg, еквивалентен на 300mg прав)
Згуснувач
(Микрокристална целулоза)
Силикон Диоксид

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 3 таблети дневно, по една (1) таблета пред секој оброк со чаша вода.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.
Производот има тампер заштита- да не се користи доколку е оштетена фолијата под капачето.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: