-40%

Гарсинија Камбоџа

499 ден 299 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

34 искуства за Гарсинија Камбоџа

 1. 5 out of 5

  Mile Ljotovski (потврден корисник)

  Ok

  15 од 18 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Ивана Величковска (потврден корисник)

  Предобро

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Rosa Petreska (потврден корисник)

  Втор пат вршам нарачка со Ваши производи. Значи, задоволна сум од истите. Освен тоа,имате одлични акции и со помош на тркалото на среќа сите производи имаме можност да ги добиеме со попуст.

  11 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Olivera (потврден корисник)

  Досега имам нарачано неколку пати Ваши производи и имам само пофални зборови за Вашата професиналност која ја согледувам преку брзата достава, како и можностите за добивање на попусти. Ви благодарам за тоа. Овој производ го набавувам веќе трет пат затоа што ми ја зголемува енергијата и виталноста на телото. Во комбинација со умерени физички вежби си го вратив телото во форма и изглед како пред 20 години. Спремна сум за плажа, ако воопшто ни дозволи корона состојбава 🙂

  8 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Olja Colakova (потврден корисник)

  Odlicno

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Marinella (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Aleksandra Vrboska (потврден корисник)

  Znaci jas sum zadovolna, samo sto treba podolgo koristenje za da ima golem efekt, inaku licno za mene se super.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 4 out of 5

  Simona S. (потврден корисник)

  добри

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 4 out of 5

  Aleksandra B. (потврден корисник)

  Gi koristam nedela dena I zasega sum zadovolna go namaluvaat apetitot I davaat custvo na sitost…

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Esma Cakov (потврден корисник)

  😃

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Martin (потврден корисник)

  Добар производ!
  Препорачувам на сите што им треба ваков производ 😉

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Znacitelno go namaluva apetitot.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Proizvodot e super za slabeenje,mnogu sum zadovolna

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Afrodita Todorovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Марија С. (потврден корисник)

  Па има некаков ефект, го намалуваат апетитот и го забрзуваат метаболизмот…..

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Violeta Bogdanovska (потврден корисник)

  Pomaga vo reguliranje na metabolizmot.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Васко Јошески (потврден корисник)

  Odlicnoo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 21. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  При крај сум на првото шишенце (земав 3) ама кај мене барем не гледам апсолутно никакви ефекти

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Jasmina Jankova (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Zaklina Dimevska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod vtoro pakovanje koristam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 4 out of 5

  Sanja Trajkovska (потврден корисник)

  Pa se uste nemam rezlitati vek 20 dena go pijam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  mite s. (потврден корисник)

  odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 4 out of 5

  David Denkovski (потврден корисник)

  fino

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 1 out of 5

  Ivana Petreska (потврден корисник)

  Ne se dobri

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Uste ne sum koristel.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 3 out of 5

  Емилија К. (потврден корисник)

  Слабо реагира на мојот организам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Го користам од скоро, сега за сега е ок

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Aleksandra V. (потврден корисник)

  Супер резултати, само треба да бидете трпеливи и подолг период да го користите производов 💃💃💃

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Vesna Jovanoska (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 33. 4 out of 5

  Славица (потврден корисник)

  треба да се пие подолго време

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 4 out of 5

  Тања (потврден корисник)

  Засега е добар го користам скоро 1месец ама мислам треба повеќе време за подобри резултати

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Екстракт од гарсинија – 300mg
Микрокристална целулоза
Манитол
Желатинска обвивка

Препорачана доза: 3 капсули дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: