Гарсинија Камбоџа

580 ден

Availability: На залиха
Погледни кошничка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

58 прегледи за Гарсинија Камбоџа

 1. 4 помалку од 5

  Tanja Velickovska (потврден сопственик)

  dobar proizvod

 2. 5 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  korisen

 3. 4 помалку од 5

  Silvi (потврден сопственик)

  Gi konzumiram podolgo vreme, go namaluva apetitot.

 4. 1 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  Суплементот предизвикува дијареа после 5-6 дена користење.

 5. 5 помалку од 5

  Tamara Sivakova (потврден сопственик)

  Odlicen proizvod

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Екстракт од гарсинија – 300mg
Микрокристална целулоза
Манитол
Желатинска обвивка

Препорачана доза: 3 капсули дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.